banner194
banner194

Tıp Fakültesine Destek

SAÜ Rektörü Elmas ve Tıp Fakültesi’nde görevli akademisyenlerle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, SEAH’a hediye edilen yeni cihazın hayırlı olmasını diledi. Başkan Toçoğlu, “Sakarya Üniversitesi bizim gözbebeğimizdir. İnşallah üniversitemiz ile işbirliğimiz daha da güçlenecek” dedi.

Tıp Fakültesine Destek
Büyükşehir’den Tıp Fakültesine Destek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) merkez kampüsünde görevli akademisyenleri makamında ağırladı. Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya Üniversitesi’ne desteğinin artarak devam ettiğini belirten Elmas, “Büyükşehir Belediye Başkanımızla Tıp Fakültemizin ihtiyaçları ile ilgili bir görüşme yapmıştık. Kısa süre önce de Gastroenteroloji Kliniğimize endoskopik ultrasonografi cihazı kazandırdık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na yapmış olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

SAÜ gözbebeğimizdir


Başkan Toçoğlu, “Sakarya Üniversitesi bizim gözbebeğimizdir. İnşallah üniversitemiz ile işbirliğimiz daha da güçlenecek. Daha önce rektörümüzle yaptığımız görüşmelerin ardından Tıp Fakültemize önemli bir cihaz kazandırmış olduk. Eğitim ve Araştırma Hastanemizin hizmet kalitesinin daha da artması için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Araştırma Hastanemiz bünyesinde de önemli gelişmeler yaşanıyor, organ nakli konusunda çalışmalar var. Bu haberlerden büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Fakültemizde görevli tüm akademisyenlere çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah Tıp Fakültemiz organ nakli konusunda önemli başarılara imza atacaktır” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER