banner194

Teşekkür mesajı yayınladı

7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, seçim sonrası Sakarya halkına bir teşekkür mesajı yayınladı.

Teşekkür mesajı yayınladı
banner180
İnci mesajında şöyle dedi:

Sakaryamız da AK Parti, seçimi zaferle tamamlamış, çok açık bir farkla birinci parti olarak beş milletvekiliyle Sakarya’yı temsil etme yetkisini almıştır. Milletin iradesiyle iktidara gelen ve onu her platformda savunun bir parti olarak, Sakaryamızın ve milletimizin almış olduğu bu karara saygı duyuyoruz ve duyacağız.
Seçim süreci boyunca Sakarya’da gitmediğimiz ilçe, girmediğimiz sokak, çalmadığımız kapı kalmadı.
Bizimle birlikte, gece gündüz demeden; ailesinden, işinden, eşinden, çocuklarından fedakarlık ederek her an yanımızda olan, emek veren teşkilat mensubu dava arkadaşlarıma,  her zaman sahada olan seçim çalışmalarımıza katkı sağlayan Kadın Kollarımıza, her zaman yanımızda olan gittiğimiz her yerde enerjileriyle gücümüze güç katan tüm ilçelerimizin gençlerine ve İlçe teşkilatlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederim.
 
Yine bizleri bağrına basan Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklılı hemşerilerime minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.
 
7 Haziran seçimlerinin ilimize, ülkemize ve bize umut bağlayan mazlumlara hayırlar getirmesini diliyor, selam, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 11:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

sana göre sakarya'nın %57'si üzerine düşeni, bize göre de türkiye'nin %52'si de diktatörlüğe, israfa, rüşvete, yoksulluğa, yasaklara ve yolsuzluklara karşı üzerine düşeni yaptı. seçimden önce başkanlık, 400 milletvekili, 7-0, 2023 ve 2071 konularında neler söylediğini sana hatırlatırım. 7 haziranda türk milleti 13 yıllık akp iktidarınızı düşürdü. o akşam balkonda endamını gösterenlerin ve saraya kapananın yüzlerinden belli oluyordu yaşadıkları kabus. ali i̇nci, sakarya seni verdi ama; türkiye cumhuriyetini kurtardı. bu bizim için senin milletvekili olmandan çok daha önemlidir. büyük türk milleti, senin "zorunlu 100 yillik ara"nı da, akp eski balıkesir milletvekili tülay babuşçu'nun " osmanlı i̇mparatorluğunun 90 yıllık reklam arası" sözlerinizi size işte böyle yutturur. bi̇z, vatan, cumhuri̇yet, bayrak, atatürk, demokrasi̇” derken şaka yapmiyorduk. mi̇llet i̇radesi̇” bi̇r kez daha o duymayan kulaklariniza bu değerleri̇mi̇ze saygi duyun” di̇ye haykirdi. elbette ki̇ saygi duyacaksin

edepli
edepli - 4 yıl Önce

sayın milletvekili doğu marmara üniversitesi sözünü unutma

SIRADAKİ HABER