Bin Çeşit Yapı Market

Taziye Mesajı Yayınladı...

 Ak Parti Hendek İlçe Başkan'ı Ali Kemal SOFU Mardin Derikte uğradığı terör saldırısı sonucu şehit olan hemşerimiz ve Derik kaymakamı Muhammet Fatih SAFİTÜRK için bir baş sağlığı mesajı yayımladı. 

Taziye Mesajı Yayınladı...

  
    SOFU mesajında " Derik kaymakamımız olarak devletimizin vermiş olduğu görevi en iyi şekilde yerine getirirken hain bir saldırı sonucu şehit düşen hemşerimiz, kardeşimiz Muhammet Fatih SAFİTÜRK makamların en yücesi olan şehitlik makamına yürümüştür. Rabbim onun ve tüm şehitlerimizin bizlere şefaatçi olmalarını nasip eylesin. 
    Ülkemizin yükselişini engelleme çabası içerisinde olan hain terör örgütleri bunun bedelini en ağır şekilde ödeyeceklerdir. Biz bir ölür bin diriliriz. Bizler şehidimizin babasının da dediği gibi toprak uğrunda ölen varsa vatandır şiarıyla şehitliği en kutsal makam olarak gördük. Bu uğurda seve seve Can'ımızı feda etmeye hazırız. 

    Ülkemiz durmadan yükselişine devam edecek ve şehitlerimizin hesabını terör örgütleri ve destekçilerinden soracaktır. Şehidimizi ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ailesinin, Sakarya'mızın ve Ülkemizin başı sağolsun." diyerek sözlerini noktaladı.    

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER