Su resitaliyle Kent Park daha güzel

Şehrin nefes aldığı yer Kent Park, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği düzenleme çalışmalarının ardından çok daha güzel bir görünüme kavuştu.

Sakarya 29.07.2013, 11:49 29.07.2013, 12:55
Su resitaliyle Kent Park daha güzel
 Ramazan gecelerinde Kent Park’a akın eden vatandaşlar, ışığın, müziğin ve suyun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan eşsiz görüntüyü izleyerek keyifli dakikalar geçiriyor, mimarisi ve doğal görünümü ile dikkat çeken yeni kafeteryada dostları ile buluşuyor.

Kent Park ışıldıyor

Çok daha güzel bir Sakarya hedefiyle çalışmalarını hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, Sakaryalıların günün stresinden uzaklaştıkları ve ferah nefes aldıkları Kent Park’ta gerçekleştirdiği düzenleme çalışmalarıyla da parkı çok daha güzel bir görünüme kavuşturdu.

Yeni görünümüyle Kent Park, vatandaşların büyük beğenisini kazanıyor.

Yeni mekâna yoğun ilgi

Şehrin nefes aldığı yer olan Kent Park’ta vatandaşların güzel vakit geçirebilmeleri için her ayrıntıyı düşünen Sakarya Büyükşehir Belediyesi, parkta bulunan düzensiz yapıları kaldırarak Tarihi Çark’ın hemen yanında Kent Park’ın dokusuna uygun yeni bir kafeterya inşa etti.

Tasarımı tamamen doğal olan ve mimarisiyle dikkat çeken yeni mekâna vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Havuzda ışık ve ses gösterisi

Kent Park’ta bulunan havuzda da yeni bir çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi, Gar Meydanı’nda bulunan ve Sakaryalıların büyük beğenisini kazanan ışık ve ses gösterili havuzu, Kent Park’a da kazandırdı.

Ramazan gecelerinde Kent Park’a akın eden vatandaşlar, ışığın, müziğin ve suyun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan eşsiz görüntüyü izleyerek keyifli dakikalar geçiriyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar iftar ve sahuru Kent Park’ta gerçekleştiriyor.

İş çıkışı parka akın eden vatandaşlar, yemyeşil çimlerin üzerinde kurduğu yer sofralarında iftar ve sahur keyfini hep birlikte yaşıyor.


Yorumlar (0)