Sevgilisi için kurabiye veya çikolata yapmayı öğrenecekler

Sakarya’da 3 aydır resmi olarak hizmet veren “Artölye Hobi ve Sanat Evi”; Sevgililer Günü’ne özel çikolata kursu düzenledi.

Sakarya 10.02.2013, 18:21 10.02.2013, 19:25
Sevgilisi için kurabiye veya çikolata yapmayı öğrenecekler
 2 saatlik kursla; sevgilisi için kurabiye veya çikolata yapmayı öğrenecekler
 
Artölye’den Sevgililer Günü’ne özel çikolata kursu
 
Sakarya’da 3 aydır  resmi olarak hizmet veren “Artölye Hobi ve Sanat Evi”; Sevgililer Günü’ne özel çikolata kursu düzenledi.
 
Sevgilisi veya eşi içinSakarya’da Reyhan Demir ve kızı Çocuk Gelişimci Banu Demir tarafından kurulan ve yaklaşık üç aydır Eski Reji Bahçıvan Sokak’ta resmi olarak hizmet veren başlayan “Artölye Hobi ve Sanat Evi”; 12-13 Şubat tarihlerinde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel çikolata ve kurabiye kursu düzenledi. Bu yıl sevgililer gününde bir farklılık yaratmak isteyen kursiyerler; sevgilileri için kendi elleriyle yaptıkları çikolata ve kurabiyeleri şık paketlerle ambalajlayarak, hediye edecek. Sevgilisine veya eşine bu yıl sevgililer gününde farklı bir hediye vermek isteyenler; Artölye Hobi ve Sanat Atölyesi’nde bulunan bu 2 saatlik kursa katılarak, 50 TL karşılığında hem kurabiye veya çikolata yapmayı öğrenecek, hem de sevgiliye özel bir hediye hazırlayacak.
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu