banner194

Sakarya’nın Madalyalı Aslanlarından Ziyaret

Gökkuşağı Gençlik spor Kulübü Yöneticileri ve Kano Türkiye Şampiyo- nası yarışmalarında 6 birincilik alan Sporcuları,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu’yu makamında ziyaret ettiler.

Sakarya’nın Madalyalı Aslanlarından Ziyaret
banner180
Madalya’lı Şampiyonlardan Salih Koşu’ya ziyaret
Gökkuşağı Gençlik spor Kulübü Yöneticileri ve Kano Türkiye Şampiyo- nası yarışmalarında  6 birincilik alan Sporcuları,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu’yu makamında ziyaret ettiler.


Şampiyonada süper başarı elde ettiler

Gökkuşağı Gençlik Spor Kulubü yönetim kurulu üyesi Fuzuli Şimşek ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu’ya Muğla İl’i Köyceğiz İlçe’sinde yapılan Kano Türkiye Şampiyonası yarışları hakkında bilgi verdi. Fuzuli Şimşek Şampiyonaya 13 Sporcu ile katıldıklarını belirterek Sporcularının 7 İkincilik 6 Birincilik kazandıklarını söyledi ve “ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak bize çok büyük destekler verdiniz. Bu kadar büyük başarı desteğiniz sayesinde geldi” dedi.

Engelli Suat Güven şampiyon oldu

Kano Türkiye şampiyonasında Engelli sporcu olarak yarışan Halter ve Kano sporcusu Suat Güven Türkiye Şampiyonu oldu. Suat Güven sempatik tavırları ile madalyası ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER