Sakarya’da Ulaşım Çözüm Buluyor

Hendek ve bir çok ilçe yolcu taşıma güzergâhının bulunduğu ve akşam saatlerinde adeta kuyruklar oluşan SEDAŞ kavşağında çözüm bulunarak, araçların rahat bir seyir etmeleri sağlandı.

Sakarya 02.08.2012, 09:37 02.08.2012, 10:43
 Sakarya’da Ulaşım Çözüm Buluyor
Büyükşehir Belediyesi’nin SEDAŞ kavşağında başlattığı çalışmayla Orhangazi Caddesi’nde trafik artık daha rahat. Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Orhangazi Caddesi’nde sinyalizasyonu kaldırarak başlattığımız kavşak çalışması büyük ölçüde tamamlandı. Şehrimizin giriş arteri Orhangazi Caddesi’nde eski uzun kuyruklar artık yok, trafik büyük ölçüde rahatladı” dedi.
 
Sinyalizasyon kaldırıldı
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi trafik akışını rahatlatmak için Orhangazi Caddesi’nde sinyalizasyonu kaldırarak caddede yeni bir kavşak çalışması başlattı. Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Ulaşım sorunlarına köklü çözüm getirmek için şehrimizin birçok noktasında çalışma yapıyoruz. Orhangazi Caddesi’nde trafiği daha da rahatlatmak amacıyla yol genişletme çalışmaları yaparak caddeyi 2 şeritten 3 şeride çıkardık. Sinyalizasyonu kaldırarak yeni bir dönel kavşak çalışması başlattık. Yaptığımız çalışmayla şehrimizin giriş arteri olan Orhangazi Caddesi’nde eski uzun kuyruklar artık yok ve trafik büyük ölçüde rahatladı” diye konuştu.
 
 
Yorumlar (0)
29
açık