Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Sakarya'da Öğrenciler Gezerek Öğreniyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, hizmet tanıtım gezilerine devam ediyor.

Sakarya'da Öğrenciler Gezerek Öğreniyor
Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, hizmet tanıtım gezilerine devam ediyor. Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerinin misafir edildiği hizmet tanıtım gezisinde program boyunca, belediyenin önemli yatırımları tanıtıldı. Halkla İlişkiler Koordinatörü Alpay Şirin, gelen talep doğrultusunda gezi programlarını sürdüreceklerini belirtti. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi, hizmet tanıtım gezilerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Serdivan Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerine yönelik bir gezi düzenlendi. Öğrencilere çevre yatırımlarının tanıtıldığı hizmet gezisinde, Katı Atık Depolama Tesisleri, Atık Su Arıtma ve İçme Suyu Arıtma Tesisleri ile Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, Çözüm Masası personeli eşliğinde ziyaret edilerek, yatırımlar hakkında bilgi verildi.

Geziler devam edecek

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörü Alpay Şirin, gelen talep doğrultusunda gezi programlarını sürdüreceklerini açıkladı. Şirin, “Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi olarak yeni dönem hizmet tanıtım gezilerine devam ediyoruz. Muhtarlar, vatandaşlar ve STK’lardan gelen talep doğrultusunda bu gezileri düzenliyor ve Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetler hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Gelen talepler doğrultusunda hizmet tanıtım gezilerimizi düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2013, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER