Sakarya'da Meydan Çalışmaları Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağa Camii ve Yeni Camii’nde yürütülen meydan çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehir merkezimizi güzelleştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sakarya 01.01.2013, 17:38 01.01.2013, 19:11
Sakarya'da Meydan Çalışmaları Sürüyor
 Meydan Çalışmaları Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağa Camii ve Yeni Camii’nde yürütülen meydan çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehir merkezimizi güzelleştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ağa Camii ve Yeni Camii’nde başlattığımız meydan çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Orhan Camii Meydanı’ndan sonra Ağa Camii ve Yeni Camii’nde de meydan çalışması başlattı. Yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehir merkezimizde yürüttüğümüz düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Orhan Camii ve Gar Meydanlarını geçtiğimiz yıl içerisinde tamamladık. Atatürk ve Karaağaç Bulvarı’ndaki kaldırımları yenileyerek o eski düzensiz görüntüyü ortadan kaldırdık. Esnaflarımız yaptığımız çalışmalardan çok memnun kaldı. Şimdi de Ağa Camii ve Yeni Camii’nde yeni meydan çalışmaları başlattık.” diye konuştu.

Kötü görüntü ortadan kalkacak

Meydan çalışmaları hakkında bilgiler veren Ali Oktar, “Her iki camide de benzer çalışma yapıyoruz. Bahçe duvarlarını ortadan kaldırıyor, zemini elden geçiriyor, gerekli aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İnşallah o eski kötü görüntüyü kısa sürede ortadan kaldırarak Ağa Camii ve Yeni Camii Meydanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
29
açık