Sakarya'da Bir Gecede 70 tekerlekli sandalye alındı

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği tarafından “Engelliye destek sizden, tekerlekli sandalye bizden” sloganıyla, düzenlenen yardım gecesinde sahneye çıkan Akif Yener; söylediği şarkılarla Orhan Gazi Kültür Merkezi’ni dolduran davetlileri coşturdu.

Sakarya 09.04.2013, 09:57 09.04.2013, 22:22
Sakarya'da Bir Gecede  70 tekerlekli sandalye alındı
Gecede, elde edilen gelir ve destekle; 70 tekerlekli sandalye alındı. 

Akif Yener; Engelliye destek gecesinde

Davetlilere doyumsuz bir gece yaşattı

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği tarafından “Engelliye destek sizden, tekerlekli sandalye bizden” sloganıyla, düzenlenen yardım gecesinde sahneye çıkan Akif Yener; söylediği şarkılarla Orhan Gazi Kültür Merkezi’ni dolduran davetlileri coşturdu. Gecede, elde edilen gelir ve destekle; 70 tekerlekli sandalye alındı.

Maça rağmen muhteşem gece

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği; Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde; “Engelliye destek sizden, tekerlekli sandalye bizden” sloganıyla muhteşem bir gece düzenledi. 1 Biletle de, tekerlekli sandalyeye destek olun kampanyasında elde edilen gelirle 30 tekerlekli sandalye alınırken, bir hayırsever bayan Mayıs sonuna kadar 30 tekerlekli sandalye, bir hayırsever beyefendi de 10 tekerlekli sandalye alacağı sözünü verdi. Engellilere destek amacıyla, gecede sahneye çıkan Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı ve 92.1 Hür Fm 5. Boyut Program Yapımcısı Akif Yener; gerek kendi besteleri olan “Onun adı efsane Sakarya” ve “Ne Aşk Ne Hayat” şarkılarıyla, gerekse son günlerin popüler şarkılarıyla, salonu dolduran davetlileri coşturarak, onlara doyumsuz bir gece yaşattı. Gecede ayrıca; Argem Tiyatro Grubu; “Ayvalı Konak” adlı oyununu sergileyerek, engellilere destek oldu. Yönetim kurulu ve gönüllülerle birlikte geceye katılan davetlilerle tek tek ilgilenen Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dik; geceye ve Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneğine katkıda bulunanlara teşekkür plaketi takdim etti. Gecede ayrıca; Seramiko Firması Akif Yener’e, fotoğrafının yer aldığı seramik tablo hediye etti.
Yorumlar (0)
14
açık
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı