Sakarya Yeni Garajlar şehrin hizmetinde

Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda şehrin ulaşım düzenine önemli katkılar sağlayan ilçe terminalleri modern görünümleriyle Sakaryalıların hizmetinde.

Sakarya 26.12.2012, 15:05 26.12.2012, 16:09
Sakarya Yeni Garajlar şehrin hizmetinde
 Yeni Garajlar şehrin hizmetinde

Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda şehrin ulaşım düzenine önemli katkılar sağlayan ilçe terminalleri modern görünümleriyle Sakaryalıların hizmetinde. Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Zeminiyle, aydınlatmaları ve kurulan durakları ile Ofis, Donatım ve Karaağaç ilçe terminallerimizi tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin ulaşımı daha akıcı hale getirmek için ilçe terminallerinde başlattığı çalışmaları tamamladı. Şehrin ulaşım düzenine önemli katkılar sağlayan Ofis, Donatım ve Karaağaç Garajı modern görünümleriyle Sakaryalıların hizmetinde. Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, hızla gelişen ve büyüyen Sakarya’nın ulaşım geleceğini düşünerek projeler ürettiklerini ve bu projeleri bir bir hayata geçirdiklerini kaydetti. Yolcu, “Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı olarak gelişen Sakarya’mızın yoğun trafiğini daha akıcı hale getirmek için çalışıyor, şehrimizin ulaşımını geleceğe hazırlıyoruz. Ulaşım filomuzu güçlendiriyor, akıllı kart uygulaması ile vatandaşlarımızın daha hızlı ve ekonomik seyahat etmelerini sağlıyoruz. Ulaşım noktalarında başlattığımız çalışmalarımızı da tamamladık.” diye konuştu. 

Ulaşımda yenilikler devam edecek


Yürütülen çalışmalara değinen İsmail Yolcu, “Ofis, Donatım ve Karaağaç terminallerimizde yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Ofis Garajımızda zemini yeniledik, aydınlatma sistemlerini değiştirdik. Ayrıca terminalimizin trafiğinin akıcı olması için düzenleme çalışmaları gerçekleştirdik. Benzer çalışmaları Donatım ve Karaağaç Garajlarımızda da yaptık. 2. Geçit’in karşısında inşa ettiğimiz Donatım Garajımızda Hareket Amirliğimiz ve bir kafeteryamız da hizmette. Karaağaç Polis Karakolu’nun arkasında çalışmalarını tamamladığımız Yeni Karaağaç Garajı, ilçelere giden vatandaşlarımız için büyük kolaylık sağladı. Zeminiyle, aydınlatmaları ve kurulan durakları ile Ofis, Donatım ve Karaağaç ilçe terminallerimizi tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ulaşımda yeniliklerimiz devam edecek.” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu