Sakarya Milli İradeye Sahip Çıkıyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya programı belli oldu. AK Parti İl Başkanı recep Uncuoğlu, “Tüm vatandaşlarımızı Sayın Başbakanımızla birlikte olmaya, Kent Meydanı’na davet ediyoruz. Gün, milli iradeye sahip çıkma günüdür. Gün, Sayın Başbakanımızın yanında olduğumuzu göstermenin günüdür. Sakarya’mızın dünya lideri Başbakanımızı büyük bir coşkuyla kucaklayacağından hiç şüphemiz yok” dedi.

Sakarya 24.12.2013, 15:26 24.12.2013, 16:29
Sakarya Milli İradeye Sahip Çıkıyor

 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyaretin programı belirlendi. Konu ile ilgili bilgi veren AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız 27 Aralık Cuma günü Sakarya’ya geliyor. Sayın Başbakanımız, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz ve İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen 532 milyon tutarındaki 79 tesisin toplu açılışını gerçekleştirecek” diye konuştu.

532 Milyon değerinde 79 Tesis Açılışı gerçekleştirilecek yatırımlar ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız; 74 Milyon TL’ye mal olan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, Sakarya Üniversitesi Teknokent Kompleksi, Serdivan Belediyesi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi, Karasu Belediyesi Kent Park, Geyve Belediyesi Osmanlı konutları, Sapanca Belediyesi Kurtköy Kongre Salonu ve Belediye Hizmet Binası, Karapürçek Belediyesi Aile Parkı, Karasu Belediyesi Arıtma Tesisi, Adapazarı Kaymakamlık Hizmet Binası, Hendek Sosyal güvenlik Merkezi, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi, okullar ile toplam 79 tesisin açılışını gerçekleştirecek” şeklinde konuştu.

Başbakan’a SAÜ’den fahri doktora İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cuma günü ilimize gerçekleştireceği ziyarette ilk olarak Sakarya Üniversitesi’nde bulunacak. Burada Cuma namazını kılacak olan Sayın Başbakanımız, daha sonra kendisine verilecek olan ‘Fahri Doktora’ ünvan törenine katılacak. Başbakanımız, Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii ve kampüs içerisindeki yatırımların açılışını gerçekleştirdikten sonra Kent Meydanı’nda düzenlenecek Toplu Açılış Töreni’ne katılacak” dedi.

Milli iradeye sahip çıkma günü 27 Aralık Cuma günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek Toplu Açılış Töreni’ne tüm Sakaryalıları davet eden AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Tüm vatandaşlarımızı Sayın Başbakanımızla birlikte olmaya, Kent Meydanı’na davet ediyoruz. Gün, milli iradeye sahip çıkma günüdür. Gün, Sayın Başbakanımızın Yanında olduğumuzu göstermenin günüdür. Sakarya’mızın dünya lideri Başbakanımızı büyük bir coşkuyla kucaklayacağından hiç şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu