banner194

Sakarya medyası RATED iftarında buluştu

RATED’in geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. Orman Park’ta gerçekleşen iftara medya mensupları katıldı

Sakarya medyası RATED iftarında buluştu
Sakarya Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği (RATED) geleneksel gazeteciler buluşması iftarı bu yıl da büyük ilgi gördü. Medya mensupları Orman Park’ta gerçekleşen iftarda bir araya geldi. Gecenin selamlama konuşmasını yapan RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Ramazan’ın birlik olduğunu vurgulayarak gazetecilerin buluşmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi. Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Mutar ise konuşmasında Sakarya’da gazetecileri bir çatı altında buluşturmak için çaba sarf ettiklerini, RATED’in gerçekleştirdiği bu buluşmayı tebrik etti. Gecede ayrıca Adapazarı Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Gümüşel ve Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe de birer konuşma yaparak medyadaki birliğe vurgu yaptı. İftara AK Parti Sakarya Milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Ali İnci, Ali İhsan Yavuz, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, RATED üyeleri, medya mensupları ve davetliler katıldı. Gecede ayrıca meslekte 25 ve 50 yıllarını dolduran gazetecilere vefa plaketi takdim edildi. Plaketlerini teslim alan gazeteciler hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Meslek onur ödülleri alan isimler şöyle; 


50. yılını dolduranlar: Abdullah ÇELİK, Necdet  ÇARDAK, Hüseyin KOMİTE. 


25. yılını dolduranlar: Cevdet Güngör, Erol Ulu, Hasan Kurtiç, Kenan Certel, Murat Uygun, Mustafa Gümüşel, Orhan Polat, Salim Özyılmaz, Şaban Mergül, Zeki Aydıntepe, Ethem Koçdemir, Fatma Onay, Fethi Özer, Hayri Yortanlı, Levent Bayrı, Müjgan Zaman, Nebahat Çetin, Nuri Tokyürek, Suat Beyenal, Tuncer Kalaycı, Ali Fikri Aşık, Ayşen Kolçak, Cengiz Olgaç, Mustafa Erkaya, Necdet Başoğlu, Nurettin Eryılmaz, Sezai Matur, Ufuk Güngörsün, Zafer Tokuş, Zerrin Çağlayan, Cavit Dereli, Ferruh Bulut, Günay Yazıcıoğlu, Hasan Coşkun, Hüseyin Cumalı, İbrahim Bulut, Müjdat Çetin, Salih Yalçıntaş, Sedat Balta, Turan Çatalbaş. 
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2015, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER