banner194

Sakarya Esentepe’ye Doğalgaz Müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Esentepe’de gerçekleştirilecek doğalgaz çalışmaları hakkında Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan bilgi aldı. Başkan Toçoğlu, “Serdivan ilçemiz hızla gelişiyor.

Sakarya Esentepe’ye Doğalgaz Müjdesi
Esentepe’ye Doğalgaz Müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Esentepe’de gerçekleştirilecek doğalgaz çalışmaları hakkında Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan bilgi aldı. Başkan Toçoğlu, “Serdivan ilçemiz hızla gelişiyor. Esentepe bölgesi de doğalgaza kavuşuyor. 29 Ekim’de Esentepe’de yaşayan vatandaşlarımız doğalgaz kullanmaya başlayacak” dedi.

Hızla Gelişen Serdivan

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan Esentepe’de başlayacak olan doğalgaz çalışması hakkında bilgi aldı. AGDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Taner İnal’ın da hazır bulunduğu toplantıda doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini belirten Alemdar, “Kırcaali Caddesi’nden başlayıp Esentepe Üniversite bağlantısını kapsayan alanda 650 abonelik doğalgaz çalışmasını başlatıyoruz. En kısa sürede bu çalışmamızı sonlandıracağız. İnşallah, Esentepe’miz de doğalgaza kavuşacak.” diye konuştu.

29 Ekim’de tamamlanacak

Büyükşehir Belediyesi ve Serdivan Belediyesi’nin projeyi ortak yürüteceğini belirten Başkan Toçoğlu, Başkan Toçoğlu, “Serdivan ilçemiz hızla gelişiyor. Esentepe Bölgesi de doğalgaza kavuşuyor. 29 Ekim’de Esentepe’de yaşayan vatandaşlarımız doğalgaz kullanmaya başlayacak. Çalışmalar devam ederken vatandaşlarımızdan biraz sabırlı olmalarını bekliyoruz. İnşallah seçim öncesinde Büyükşehir Belediyesi olarak Serdivan Belediyemiz ile birlikte yoğun altyapı çalışmaları sonrası tahrip olan bölge yollarını da hızlı bir şekilde asfaltlayacağız. Serdivan Belediyemizi tebrik ediyorum. Esentepe’ye doğalgaz şimdiden hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2013, 02:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER