banner194

Sakarya'da Engelsiz Kafeterya Çalışmaları Sürüyor

Cumhuriyet Mahallesi’ndeki eski engelli hizmetleri binasının bulunduğu alanda dönüşüm çalışmalarını sürdüren Büyükşehir, bölgeye modern bir sosyal alan kazandıracak. İnşa edilecek kafeteryada engelli vatandaşlar çalışacak.

Sakarya'da  Engelsiz Kafeterya Çalışmaları Sürüyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Engelli Hizmetleri eski binasında başlatılan yenileme çalışmaları devam ediyor. Mevcut binada gerekli düzenlemelerin gerçekleştirildiğini belirten Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Eski engelli hizmetleri binasının da içerisinde bulunduğu parkta dönüşüm çalışmalarımızı başlatmıştık. Bölge için çok güzel bir proje hazırladık. Mevcut binada tadilatlarımız devam ediyor. İnşallah projemizi kısa süre içerisinde tamamlayacağız” diye konuştu.
Kafeteryada Engelliler Çalışacak

Oktar, “Hayata geçirilen çalışmayla şehir merkezine hemşerilerimizin aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri modern bir mekan kazandırmış olacağız. Projemizle engelli istihdamı da oluşturmuş olacağız. İnşallah inşa edilecek kafeteryamızda engelli vatandaşlarımız çalışacak. Hayata geçirilecek yatırımımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER