Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.

Sakarya 11.11.2013, 19:02 11.11.2013, 20:06
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı
İki Önemli Proje Komisyon’da

Molla Köy göletlerinin bulunduğu alan üzerine yapılacak Olimpik Su Sporları Merkezi ve Sapanca’ya yapılacak 5 yıldızlı otel projesinin yer aldığı gündem maddeleri, görüşülmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda, bir ilave madde ile toplam 26 maddelik gündem görüşüldü. Gerçekleştirilen toplantıda ilk yedi madde komisyonlardan geldiği şekliyle kabul edilirken, Mollaköy Göletleri’nin bulunduğu alan üzerine yapılacak Olimpik Su Sporları Merkezi’nin yer aldığı 21. madde ve Sapanca’ya yapılacak olan 5 yıldızlı otel projesinin yer aldığı 22. madde ile toplamda 15 madde, İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi. 23., 24., 25. ve 26. maddeler ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilirken, Büyükşehir Meclisi’nin bütçeleri görüşmek üzere 25 Kasım Pazartesi günü tekrar toplanmasına oy birliği ile karar verildi.
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu