Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı’da Konser Düzenledi

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Ünlü Ezgi Sanatçısı Mustafa Demirci, Akyazı’da konser verdi.

Sakarya 21.01.2013, 10:22 21.01.2013, 11:23
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı’da Konser Düzenledi
 Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Ünlü Ezgi Sanatçısı Mustafa Demirci, Akyazı’da konser verdi. Demirci, birbirinden güzel eserleri Akyazılılar için seslendirdi. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Türkiye’nin en ünlü entelektüellerini ve sanatçılarını vatandaşlarla buluşturan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi, Akyazı Belediyesi işbirliği ile bir konser programı düzenledi. Akyazı Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde Ünlü Ezgi Sanatçısı Mustafa Demirci, birbirinden güzel eserleri Akyazılılar için seslendirdi. Konsere, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Fatih Turan, Büyükşehir ve Akyazı Belediyesi yöneticileri ile Akyazılı sanatseverler katıldı. 

Kültür Sanat Etkinlikleri ilçelerde de düzenlenecek
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu güzel bir gece geçirdiklerini belirterek Mustafa Demirci’ye teşekkür etti. Başkan Toçoğlu, “Mustafa Bey bizlere çok güzel bir akşam yaşattı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kültür sanat programlarımızı ilçelerimizde düzenlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ise Başkan Toçoğlu ve Mustafa Demirci’ye teşekkür ederek kendilerine çiçek takdim etti.  

Yorumlar (0)
29
açık