banner194

Sakarya Büyük Şehir Şehri Güzelleştirecek Projeleri Destekliyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 1999 depreminde hasar görüp yıkılan ve yapımına tekrar başlanan Karaosman Camii’ne gitti. Camii cemaati ve mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, “Karaosman Camii’nin projesini çok beğendim. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanır.

Sakarya Büyük Şehir Şehri Güzelleştirecek Projeleri Destekliyor
banner180
 “Şehrimizi güzelleştirecek projeleri destekliyoruz”
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 1999 depreminde hasar görüp yıkılan ve yapımına tekrar başlanan Karaosman Camii’ne gitti. Camii cemaati ve mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, “Karaosman Camii’nin projesini çok beğendim. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanır. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi daha da güzelleştirecek projeleri destekliyoruz” dedi. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yoğun belediye gündeminin arasında fırsat buldukça vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. 1999 depreminde hasar görüp yıkılan ve yapımına tekrar başlanan Karaosman Camii’ne giden Başkan Zeki Toçoğlu, Karaosman Mescidi’nde öğle namazını kıldı, ardından camii cemaati ve mahalle sakinleri ile buluştu. Yeni yapılan Karaosman Camii Projesi’ni inceleyen Başkan Toçoğlu projeyi çok beğendiğini dile getirerek, “Yoğun belediye gündemimizin arasında fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelerek muhtemel sorunları bizzat kendilerinden dinlemeye ve onlarla sohbet etmeye gayret ediyoruz. Ne iş yapıyorsak işimizi hukuka ve yasalara uygun doğru bir şekilde yapmak mecburiyetindeyiz. Hepimiz bu ilkelere uygun davranacağız. Her işimizi katılımcı belediyecilik anlayışıyla, adaletten ve şeffaflıktan zerre taviz vermeden, herkesin fikrine önem vererek yapmayı sürdürüyoruz. Değişime duvar olmadan değişime katkı sağlayarak şehrimizi çok daha iyi noktalara taşımak için çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi daha da güzelleştirecek projeleri destekliyoruz. Karaosman Camii projesi gerçekten çok güzel. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanır” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2012, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER