banner194

Sakarya 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm hızıyla sürüyor

Büyükşehir Belediyesi 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm hızıyla sürüyor. Özel Kerime Hatun ve Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin birlikte düzenlediği, geçmişten günümüze hastanelerin ve sağlık sisteminin gelişimi ve sorunlarının trajikomik bir dille ele alındığı “Thinking Time” oyunu AKM’de sahnelendi.

Sakarya 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm  hızıyla  sürüyor

 Sağlık Sistemini Sahnelediler
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm hızıyla sürüyor. Özel Kerime Hatun ve Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin birlikte düzenlediği, “Thinking Time” oyunu AKM’de sahnelendi.

Tiyatro Şenliği Devam Ediyor


Yazarlığını ve yönetmenliğini Hanen Tok’un yaptığı “Thinking Time” oyununun oyunculuklarını, Zehra Aydın, Ceyda Özkan, Hale Şimşir, Şamil Kafa, Oğuzhan Karaul, Aykut Keleş, Emine Kuru, Beyza Çoban, Eymen Türk, Meryem Meletlioğlu, Damla Aktaş, Efe Uzun ve Ömer Karpuz üstlendi. Sanatseverler tarafından ilgiyle izlenen oyun 40 dakika sürdü. Tiyatro Şenliği 6 Haziran Perşembe gününe kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2013, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER