Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Minikler Büyükşehir Seminerinde

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından, Hayvanları Koruma Günü sebebiyle bir program düzenlendi. Pilot okul seçilen Anadolu Kalkınma Vakfı İlköğretim Okulu’nda verilen seminerde, minik öğrencilere hayvan sevgisi ve hayvanlara nasıl yaklaşılması gerektiği anlatıldı.

Minikler Büyükşehir Seminerinde

 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı işbirliği ile Hayvanları Koruma Günü sebebiyle bir program düzenlendi. Pilot okul Seçilen Anadolu Kalkınma Vakfı İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinlikle, minik öğrencilere hayvan sevgisi ve hayvanlara nasıl yaklaşılması gerektiği anlatıldı.

Hayvan hakları eğitimi Gerçekleştirilen programda öğrencilere sunum yapan Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman, “Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile düzenlediğimiz program ile minik öğrencilerimize hayvan hakları ve sevgisi konusunda eğitim verdik. Gerçekleştirdiğimiz seminerde hayvanlara zarar verilmemesi ve onların da yaşam hakkına saygılı olunması gerektiğini anlattık. Öğrencilerimizden aldığımız tepkiler, seminerin gayet verimli geçtiğini gösterdi. Seminerimize katılan tüm öğrencilerimizde duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2013, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER