MHP yerel seçime kilitlendi

MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, MHP İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak partililerle istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Sakarya 19.05.2013, 22:50 19.05.2013, 23:57
MHP yerel seçime kilitlendi
MHP yerel seçime kilitlendi MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, MHP İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak partililerle istişare ve değerlendirmelerde bulundu. 


Yönetim Kurulu toplantısında çalışmaları İl Başkanı M.Levend Bülbül’den dinleyen Milletvekili Münir Kutluata, tüm partililerin çalışmalarda göstermiş oldukları azim ve gayreti  takdir ettiğini söyledi. MHP’nin sahada ve her alanda aktif bir şekilde olduğunu, projeleri ve sorunlara karşı çözüm önerileriyle milletin huzuruna çıktıklarını anlatan Kutluata, partilerine  yönelik büyük bir teveccüh olduğunu anlattı.  Ülke ve yerel gündem konularında değerlendirmeler yapan Kutluata, yerel seçimlerin  önemine dikkat çekti. Yerel seçimlerin MHP ve AKP arasında geçeceğini söyleyen Kutluata, “MHP bu yerel seçimlerde büyük başarı yakalayarak iktidar yolunda çok büyük bir adım atacaktır. Milletimize ve kendimize olan inancımız tamdır. Şehrimiz hak ettiği değerli hizmetleri MHP kadrolarının gayretleri ile kazanacaktır” dedi.
 
Yorumlar (0)
19
kapalı