Meydanda Karadeniz Fırtınası

Büyükşehir Belediyesi 20. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Trabzonlular Hemşeri Gecesi'ne katılan Başkan Toçoğlu, "Kardeşlik coğrafyası Sakarya'mızda Trabzonlu kardeşlerimizle birlikte olmaktan çok mutluyum. Allah birliğimizi daim etsin" dedi.

Sakarya 29.07.2013, 14:06 29.07.2013, 15:13
Meydanda Karadeniz Fırtınası
 Başkan Toçoğlu gecede ayrıca vatandaşlarla sohbet etti ve onlarla horon oynadı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Kent Meydanı'nda düzenlenen Ramazan Etkinlikleri kapsamında konserler düzenleniyor, hemşeri geceleriyle vatandaşlar dostlarıyla hasret gideriyor.

Hemşeri geceleri kapsamında Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği bir konser düzenledi.

Konserde Oflu Kadir ve Kemençeci Ahmet Atmaca geceye katılan Trabzonluları coşturdu.

Hemşeri Gecesi'ne Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Tufan Demircioğlu ile Trabzonlular katıldı.

Hemşeri Gecesi'ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Gecede konuşan Başkan Zeki Toçoğlu birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

Başkan Toçoğlu, "Her zaman her yerde ifade etmekten dolayı mutluyuz. Sakarya'mız bir çok milletten insanın barış ve kardeşçe yaşadığı müstesna bir şehir.

Tüm dünyaya örnek bu kardeşlik coğrafyamızda Trabzonlu kardeşlerimizle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Allah birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim etsin" diye konuştu. Başkan Toçoğlu daha sonra Trabzonlularla horon oynadı.Yorumlar (0)