Mete Gazoz da Dünya Kupası heyecanını yaşadı

Okçulukta olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz, BMX Dünya Kupasını izlemek için Ayçiçek Bisiklet Vadisi’ne geldi. Burada Başkan Yüce ile görüşen Gazoz, organizasyondan büyük heyecan duyduğunu ifade etti.

Sakarya 23.10.2021, 21:58 24.10.2021, 20:06
Mete Gazoz da Dünya Kupası heyecanını yaşadı
© HENDEK HABER

Okçulukta olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz,  BMX Dünya Kupasını izlemek için Ayçiçek Bisiklet Vadisi’ne geldi. Burada Başkan Yüce ile görüşen Gazoz, organizasyondan büyük heyecan duyduğunu ifade etti. Yüce ise, “Türkiye’nin gururu olan Mete Gazoz'un böyle güzel bir organizasyonda ağırlamaktan mutluluk duyduk, teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliği yaptığı BMX Supecross Dünya Kupası, renkli görüntülere sahne oluyor. Olimpiyat Şampiyonu olan milli okçu Mete Gazoz, yarışları takip etmek için Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’ne geldi. Burada Başkan Yüce ve protokol üyeleri ile görüşen Gazoz, organizasyonun çok başarılı planlandığını ve heyecan duyduğunu ifade etti. Sakarya’da yetişen önemli değerlerden biri olan Gazoz,  mücadeleyi Büyükşehir tribünden takip etti. 

Mete Gazoz da Dünya Kupası heyecanını yaşadı

“Bu heyecanı bizimle yaşadığı için teşekkür ederiz”

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Ekrem Yüce, “Mete, Sakarya’nın yetiştirdiği önemli değerlerden bir tanesidir.  Bu heyecanı  bizimle yaşadığı için büyük mutluluk duyduk. Burada en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık, spor alanında tecrübelerini bizimle paylaştı. Bu noktada kendisinden istifade edeceğimiz  çok şey var. Görüşmelerimizin sıklaşmasını ve Sakarya’ya sporun her dalında değer katabilmek için fikir birliği yapacağımızı umuyorum.  Bu vesileyle başarılarının devamını diliyorum, kendisine kıymetli ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


 

Kaynak: Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)