Kuyumcular göl kenarındaki iftarında buluştu

Aygold Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı ve Sakarya Sarraf Kuyumcu ve Mücevherler Derneği Denetim Kurulu Üyesi Gürsel Altığ; Sakarya merkez ve ilçelerinde bulunan bayilerine ve kuyumcu camiasına Sapanca Özkum Tesisleri'nde iftar verdi.

Sakarya 08.06.2018, 11:16 08.06.2018, 11:26
Kuyumcular göl kenarındaki iftarında buluştu

Sakarya'daki kuyumcular önceki gün iftarını sektörün deneyimli toptan satış markalarından biri olan, Marmara’da ve Batı Karadeniz’de 300’e yakın kuyumcuya yıllardır ürünlerini sunan Aygold Kuyumculuk ev sahipliğinde Sapanca Özkum Tesisleri'nin göl kenarında açtı. Sektörün önemli ve seçkin konuklar, perakende firma sahipleri ve kuyumcu esnaflarının bir araya geldiği, muhteşem iftar programında, birlik ve beraberlik, kaynaşmanın yanı sıra dayanışmanın ön plana çıktığı görüldü. Sohbetlerin demlendiği geleneksel İftara; Sakarya Sarraf Kuyumcu ve Mücevherler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Serbes, Yönetimi ve çok sayıda meslektaşı katıldı. Aygold Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Altığ ve ailesi tüm davetlileri "hoş geldiniz" diyerek tek tek kapıda karşıladı ve uğurlarken, Sapanca’da düzenlediği iftar organizasyonlarıyla müşterilerini ağırlama imkanı buldu. İftar sonrası Kuban Kuyumculuk Kamil Kanar Aygold Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Altığ'a sürpriz yaparak, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u feth ederken kullandığı kılıç üzerinde Fetih Süresi yazan 2000 adet yapılan cam kılıcın 82. parçasını hediye etti.

İftara Hendek de faaliyet gösteren  Öztürk Kuyumculuk ve Kayalar Kuyumculuk katıldı. 


Aygold Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Altığ, nezih ortam içerisinde geçen İftar programına katılan tüm misafirlerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)