Küpçüler İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, Ada AVM’nin hediyeleriyle büyük sevinç yaşadı

ADA Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Erenler İlçesi’nde bulunan Küpçüler İlkokulu’nun Anasınıfı öğrencilerine çeşitli hediye yardımında bulundu.

Sakarya 18.11.2013, 10:55 18.11.2013, 12:02
Küpçüler İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, Ada AVM’nin hediyeleriyle büyük sevinç yaşadı

 
Okul öncesi sosyal içerikli yardım paketi Sakarya’nın ilk eğlenceli alışveriş merkezi Ada AVM; Sakarya genelinde ve Erenler İlçesi’nde gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, önceki günde Erenler İlçesi’nde bulunan Küpçüler İlkokulu’nun Anasınıfı öğrencilerine yönelik çeşitli hediyeler hazırladı. Küpçüler İlkokulu Müdürü Ahmet Yetişen ile görüşen Ada AVM Müdürü Akgün Yıldız ve Ada AVM Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürü Nuray Baysu Şakar, okul öncesi destek için yapılan görüşme sonrası hazırlanan sosyal içerikli yardım paketi, okul ziyaret edilerek Anasınıfı öğrencilerine sunuldu.

Öğrenciler gördükleri hediyeler karşısında büyük bir sevinç yaşadı Alışveriş Merkezi Yönetimi tarafından hazırlanan yardım paketinde yer alan, “30 oyun hamuru, 30 ışıklı sesli ütü, 20 barbie bebek, 20 peluş askılı tweety, 20 peluş köpek, 6 diş çıkaran bebek, 3 Monopoly ile 54 farklı çeşitlikte oyuncak” öğrenciler tarafından büyük neşe ile karşılandı. Ada AVM Yönetimi ve Anasınıfı Öğretmenleri nezaretinde paketleri açan minik öğrenciler, gördükleri hediyeler karşısında adeta şaşkına dönerek, hayatlarında unutamayacakları büyük bir sevinç yaşadı. Gerçekleştirilen projede ufacık bir yardımla ne denli büyük sevinçler yaratığına şahit olan Ada Avm Yönetimi çocuklara şimdiden okuma hevesi aşıladı.

Yorumlar (0)
19
kapalı