Kültürleri ile Yaşayan Sakarya Fotoğraf Sergisi

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Kültürleri ile yaşayan Sakarya” konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.

Sakarya 21.01.2013, 15:12 21.01.2013, 16:20
Kültürleri ile Yaşayan Sakarya Fotoğraf Sergisi
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Kültürleri ile yaşayan Sakarya” konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı. Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ise 22 Ocak Salı günü saat 18.00’da AKM’de. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Toplam 453 eser arasından Sakarya’yı en iyi anlatan fotoğrafları seçmeye çalıştık. Yarışmamıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Sakaryalıları sergimize bekliyoruz” dedi. 


Ödül Töreni ve Sergi Açılışı Salı 18.00’de AKM’de
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Kültürleri ile Yaşayan Sakarya” konulu 13. Geleneksel Fotoğraf Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Jürisini; İzzet Keribar, İbrahim Zaman, Barbaros Gürsel, Servet Sezgin ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk’ün oluşturduğu, TFSF temsilciliğini ise Serdar Akyay’ın üstlendiği yarışmaya 100 kişi başvurdu. 453 eserin değerlendirildiği yarışmanın sonuçları daha önce açıklanmıştı. Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ise 22 Ocak Salı günü saat 18.00’da AKM’de gerçekleştirilecek.

Sakarya’yı en iyi anlatan fotoğraflar
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Sakarya’mızın sahip olduğu en önemli özelliklerin başında gelen çok kültürlü yapıyı fotoğraf sanatı aracılığıyla ortaya çıkartmak ve kültürel çeşitliliğe sanatın diliyle katkıda bulunmak istedik. Toplam 453 eser arasından Sakarya’yı en iyi anlatan fotoğrafları seçmeye çalıştık. Yarışmamıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Sakaryalıları sergimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.  

Fotoğraflardan BirkaçıSAÜ Ö.Ö. - İsa CİDA


1 - Remzi DADIÇLIOĞLU Yorumlar (0)
29
açık