Kösemusul: “Sakarya’mıza hayırlı olsun”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yeni dönem adaylığını tebrik eden SATSO Başkanı Kösemusul, “Sakarya’mıza hayırlı olsun. İnşallah önümüzdeki dönemde de birlikte yola devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hep birlikte daha çok çalışacağız. İnşallah bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Sakarya’nın geleceğini inşa etme noktasında yapacağımız çok önemli projeler var; birlik ve beraberlik içerisinde bunları da gerçekleştireceğiz” dedi.

Sakarya 16.12.2013, 13:52 16.12.2013, 14:56
Kösemusul: “Sakarya’mıza hayırlı olsun”
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu’nun yeni dönem Büyükşehir Belediye Başkanı aday adaylığını tebrik eden Kösemusul, “Görevde olduğumuz müddet süresince sizlerle Sakarya’mıza yapmış olduğumuz mesaiden duyduğumuz memnuniyeti her zaman, her platformda dile getiriyoruz. Yeniden aday gösterilmeniz bizleri memnun etmiştir. Sakarya’mıza hayırlı olsun. Duasını alacağımız nice hizmetleri tekrar birlikte yapmayı Allah bizlere nasip etsin. İnşallah önümüzdeki dönemde de birlikte yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Daha çok çalışacağız Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehir genelinde yakalanan uyumlu çalışma ortamının devamını dileyerek, “Göreve geldiğimiz günden beri uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Şehrin paydaşlarıyla yaptığımız çalışmalar başarılı sonuçlar doğuruyor ve Sakaryamız için güzel bir ortam yaratıyor. Sakarya’da sivil toplum kuruluşları ve yerel yöneticiler, uyumlu bir çalışma içerisindedir. Hep birlikte daha çok çalışacağız. İnşallah bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Sakarya’nın geleceğini inşa etme noktasında yapacağımız çok önemli projeler var; birlik ve beraberlik içerisinde bunları da gerçekleştireceğiz. Ziyaretinizden dolayı sizlerin şahsınızda tüm iş dünyasına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu