banner194

Kent Meydanı’nda Kafkas Hemşeri Gecesi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi 19. Ramazan Kültür Etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen Kafkas Hemşeri Gecesi’ne katılan Başkan Toçoğlu, “Geleneklerine her zaman bağlı olan ve birbirinden asla kopmayan vatandaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Kent Meydanı’nda Kafkas Hemşeri Gecesi yapıldı
Büyükşehir Belediyesi 19. Ramazan Kültür Etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen Kafkas Hemşeri Gecesi’ne katılan Başkan Toçoğlu, “Geleneklerine her zaman bağlı olan ve birbirinden asla kopmayan vatandaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi. Gecede sahne alan ‘Kafkas Dans Ekibi’ sergiledikleri Kafkas oyunlarıyla Sakaryalıları coşturdu.
 
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 19. Ramazan Kültür Etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı’nda düzenlenen Kafkas Hemşeri Gecesi’ne katıldı. Başkan Zeki Toçoğlu gecede sahne alan Kafkas Dans ekibinin gösterisini izledi ve ardından hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Toçoğlu, “Ramazan akşamları Kent Meydanı’nda bir başka oluyor. Her kültürden insanı bir arada barından Sakarya’mızda kardeşçe yaşanabileceğinin en güzel örneğini burada görüyoruz. Geleneklerine bağlı olan ve hiç kopmayan vatandaşlarımızı kutluyorum” diye konuştu. Sakarya Kafkas Kültür Derneği Başkanı Muharrem Saran ise, “Çok güzel bir gece geçirdik. Gecemize katılan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2012, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER