Karma Resim Sergisi AKM’de

Büyükşehir Belediyesi SAMEK kursiyerlerinin hazırladığı Karma Resim Sergisi, AKM’de açıldı

Sakarya 14.01.2014, 12:33 14.01.2014, 13:36
Karma Resim Sergisi AKM’de

 
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Sergide çalışması bulunan kursiyerlerimizi ve eserlerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) bünyesinde resim branşında eğitim gören kursiyerlerin, Ekim ayından itibaren hazırlamış oldukları eserlerin sergisi AKM’de açıldı. Programa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Adapazarı Halk Eğitim Müdürü Yalçın Cincorop, Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Fuat Bilgin, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

El emeği göz nuru eserler Serginin açılış konuşmasını gerçekleştiren Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Büyükşehir Belediyesi SAMEK ailesinin ana omurgasını oluşturan bayan kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserlerini görecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sergide çalışması bulunan kursiyerlerimizi ve eserlerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

20 Ocak’a kadar sergilenecek Açılış konuşmalarının ardından Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Adapazarı Halk Eğitim Müdürü Yalçın Cincorop ve Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Fuat Bilgin serginin hazırlanmasında büyük emeği olan SAMEK resim öğretmenlerine çiçek takdim etti. AKM’de açılışı gerçekleştirilen Karma Resim Sergisi, 20 Ocak Pazartesi gününe kadar Sakaryalı sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu