Bin Çeşit Yapı Market

İmam Hatip İhalesi Tamam

Büyükşehir Belediyesi Sakarya’ya İmam Hatip Okulu kazandırıyor. “32 Derslikli Okul Yapım İşi İhalesi” gerçekleştirildi. İhaleye 8 firma katıldı.

İmam Hatip İhalesi Tamam
Büyükşehir Belediyesi Sakarya’ya İmam Hatip Okulu kazandırıyor. “32 Derslikli Okul Yapım İşi İhalesi” gerçekleştirildi. İhaleye 8 firma katıldı. Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Sayın Başkanımızın müjdesini verdiği 32 Derslikli İmam Hatip Okulu ihalesini tamamladık. İhale sonucunu ihale komisyonumuzun değerlendirmesinin ardından kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde bulunan Eski Vali Konağı arazisinde 32 derslikli İmam Hatip Okulu inşa ediyor. Yapım işi ihalesi tamamlandı. Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Sayın Başkanımızın daha önce müjdesini vererek projesini kamuoyu ile paylaştığı, şehrimize büyük değer katacağına inandığımız tarihi çizgileri ve modern yapısıyla farklılık kazandıracak 32 derslikli İmam Hatip Okulu yapım işi ihalesini Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonumuzda gerçekleştirdik.” diye konuştu.


8 firma katıldı
İhaleye katılan firmalar ve tekliflerini açıklayan Recep Ören, “15 bin metrekarelik alanda yapılacak olan okulun yapım işi ihalesine 8 firma katıldı. İhaleye katılan firmalardan AHES İnş. Tic. ve San. A.Ş. 8 milyon 453 bin 54 lira 53 krş, BAHAŞ İnş. San. ve Tic. A.Ş. 6 milyon 214 bin TL, DEMKA İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 7 milyon 294 bin TL, KEYBURAN İnş. – Cuma Kıyatsıl 8 milyon 174 bin 250 TL, ÇALIŞKANER İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. 6 milyon 809 bin TL, BOEN İnş. Met. Yat. San. ve Tic. Ltd. Şti. 8 milyon 785 bin TL, BİL – GÜL İnş. Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. 9 milyon 263 bin TL ve ADA Grup İnş. Taah. Tic. San. Ltd. Şti. 7 milyon 830 bin TL olarak tekliflerini sundular. İhale sonucunu ihale komisyonumuzun değerlendirmesinin ardından kamuoyu ile paylaşacağız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 
 
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2013, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER