banner194

İçişleri Bakanından Sakarya Büyükşehir’e Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve açılış için Sakarya’ya gelen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Bakan Şahin’i, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri karşıladı

İçişleri Bakanından Sakarya Büyükşehir’e Ziyaret
Bir dizi ziyaret ve açılış için Sakarya’ya gelen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Bakan Şahin’i, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri karşıladı.
 
Bakan Şahin ilk olarak, Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreterlik görevinde bulunurken kullandığı ve şu anda Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün bulunduğu odayı ziyaret etti. Ziyarette Bakan Şahin anılarını tazeledi. Daha sonra heyet Başkanlık makamına geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’i yabancısı olmadığı Sakarya’da ağırlamaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bakan Şahin, daha önce görev yaptığı ve kendisinde ayrı bir yeri olan Sakarya’ya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti ve anı defterini imzaladı.
 
Ziyaret sonunda Başkan Zeki Toçoğlu, günün anısına, üzerinde Sakarya motiflerinin bulunduğu minyatür çalışmasını İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e sundu.  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER