Erenler’e Duble Rahatlık

Büyükşehir Belediyesi’nin Erenler’e kazandırdığı Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddeleri, bölgenin trafik akışını daha da rahatlattı

Sakarya 14.01.2014, 14:33 14.01.2014, 15:36
Erenler’e Duble Rahatlık

 
. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İlçe belediyemiz ile hayata geçirdiğimiz proje kapsamında Erenler’de bin 750 metrelik bölünmüş yolu vatandaşımızın hizmetine aldık. Karasu Kavşağı ile İlhan Aras ve 1060 nolu caddeleri birbirine bağlayan arterimiz, modern görünümüyle Erenler’e çok yakıştı” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi arterlerde düzenleme ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. 2,2 kilometrelik Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı ile Serdivan’a yeni bir giriş kapısı açan Büyükşehir, Erenler’de de Yavuz Selim ve Murat Soğancıoğlu Caddelerini hizmete aldı. Başkan Zeki Toçoğlu, “İlçe belediyemiz ile hayata geçirdiğimiz proje kapsamında Erenler’de bin 750 metrelik bölünmüş yolu vatandaşlarımızın hizmetine aldık” diye konuştu.

Bin 750 metrelik bölünmüş yol Sakaryalıların büyük beğenisini kazanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nın güzel bir örneğini Erenler’de hayata geçirdiklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Daha önce hizmete aldığımız 2,2 kilometrelik Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, bölgede önemli bir ihtiyacı karşıladı. Sahip olduğu bisiklet ve yaya yolları, köprü geçişi, hemzemin geçidi ve peyzajıyla yüksek standartlarda olan bulvarımızın bir örneğini de Erenler’de uyguladık. Erenler Belediyesi ile bin 750 metrelik bölünmüş yolu trafiğe açtık” şeklinde konuştu.

3,5 kilometrelik bisiklet yolu Bölgeye bisiklet yolunun da kazandırıldığını sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Çalışmamız kapsamında, Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddeleri’ne 3,5 kilometrelik bisiklet yolu da kazandırdık. Bölgenin ihtiyacına cevap veren, Karasu Kavşağı ile İlhan Aras ve 1060 nolu caddeleri birbirine bağlayan arterimiz, modern görünümüyle Erenler’e çok yakıştı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
20
kapalı