Duble Yollar Açılışa Hazırlanıyor

Erenler’de yeni yapılan duble yolların kısa süre içerisinde trafiğe açılacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddeleri’nde peyzaj ve bisiklet yolu çalışmalarının tamamlanmasının ardından, bölünmüş yollarımızı hizmete alacağız. Erenler’imize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya 18.11.2013, 09:40 18.11.2013, 10:43
Duble Yollar Açılışa Hazırlanıyor

 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım hamlelerine devam ediyor. Erenler’de yapımı büyük ölçüde tamamlanan Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddeleri hizmete alınıyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Fen İşleri’ne bağlı ekiplerimiz bölgede çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Peyzaj ve bisiklet yolu çalışmalarının tamamlanmasının ardından bin 750 metrelik bölünmüş yolumuzu hizmete alacağız. Erenler’imize hayırlı olsun” diye konuştu.

Erenler’i Karasu yoluna bağlayacak Serdivan ile şehir merkezi güzergâhına alternatif sağlayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nın benzeri olacak önemli bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Toçoğlu, “Murat Soğancıoğlu ve Yavuz Selim Caddelerinde yol genişletme ve asfalt çalışmalarını tamamladık. Vatandaşlarımızın büyük teveccüh gösterdiği Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı örneğini uyguladığımız duble yol projesi, Erenler Bölgesi’ne nefes aldıracak. Kısa süre içerisinde tamamlanacak çalışmalar ile yeni bölünmüş yollarımız, Erenler ile Karasu yolunu birbirine bağlayacak. Modern bisiklet yolu ve peyzajıyla yeni duble yollarımız, bölgeye önemli bir değer katacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu