banner194

Bir Yeni Köprü daha Trafiğe Açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Karaçay Köprüsü’nün kısa süre içerisinde trafiğe açılacağını duyurdu.

Bir Yeni Köprü daha Trafiğe Açılıyor
banner180
Geyve Karaçay Köprüsü’nün dolgu ve cephe çalışmalarının ardından trafiğe açılacağını belirten Başkan Toçoğlu, “Geyve’miz mimarisiyle büyük beğeni kazanacak yeni köprüsüne kısa süre içerisinde kavuşacak. Cephe ve dolgu çalışmalarının ardından 26 metre uzunluğundaki yeni köprü trafiğe açılacak” dedi.

Başkan Toçoğlu, “Geyve ilçe merkezi girişinde bulunan ve artık ihtiyacı karşılamayan köprüyü kaldırdık. Eski köprü yerine Geyve ilçemize yakışır, modern bir köprü projelendirmiştik. Hamdolsun bölgedeki yapım çalışmalarını tamamladık. Yaklaşık 26 metre uzunlunda ve 22 metre genişliğinde yeni bir köprü inşa ettik” diye konuştu.

Kalıcı yatırımlardan yanayız
1,6 Milyon TL’lik projede sona gelindiğini de belirten Toçoğlu, “İnşallah kısa süre içerişinde köprümüzün cephe ve dolgu çalışmalarını da tamamlayacağız. Geyvemize yakışır modern bir köprü inşa etmiş olacağız. Her zaman ilçelerimizin geleceğine yönelik kalıcı adımlar atma gayreti içerisinde olduk. İlçelerimizin gelecek projeksiyonuna göre yeni projeler hazırlıyoruz, yeni yatırımları hayata geçiriyoruz. Büyükşehir’in güçlü hizmet elini hemşerilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER