banner194

Belediye'ye İş Adamından Makam Aracı

Son yapılan yerel seçimlerden önce ve yıllardır makam aracı olmayan Sapanca Belediyesi’ ne, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ ndan emanet olarak verilen makam aracı yerine, bir iş adamı tarafından Sapanca Belediye Başkanlığı Başkanlık Makamı nezdinde yeni bir makam aracı hibe edildi.

Belediye'ye İş Adamından Makam Aracı
Sapanca’ ya yatırım yapacak  bir iş adamı olan Özgür Ekmekçioğlu tarafından, Sapanca Belediye Başkanlığı Makamı’ na tahsis edilen makam aracının, özellikle belediyeye tahsis edildiğini açıklayan iş adamı Ekmekçioğlu, Sapanca gibi turizm vizyonuna sahip ve ilçenin geleceği adına yeni yatırımlar için teşviklendirici  bir ilçenin Başkanlık Makamı’ na araç hibesinin söz konusu olduğunu, Başkan Yılmazer’ in aslında aracı kabul edemeyeceğini belirttiğini ama kendilerinin bu aracı özellikle Makam’a  hibe ettiklerini vurguladı.


Belediye Başkanı seçilişinden itibaren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ nun Başkanlık Makamı’ nın emaneten kullanımına devrettiği araç için bir kez daha teşekkür eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, iş adamı Ekmekçioğlu’ nun jestinin de kendisini memnun ettiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2015, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
hendekli
hendekli - 4 yıl Önce

hayrına değildir herhalde, karşılığını merak ediyoruz!!

sezgin
sezgin - 4 yıl Önce

vardır bir bildiği :)

SIRADAKİ HABER