Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye şampiyonasın dan madalyayla döndüler

Türkiye Şampiyonasına ilimizden katılan Masa Tenis İstisas Kulübü Sporcuları Hilal TÜRKAN , Öznur YAZ Antrenör Adnan NALINCIOĞLU nezaretinde katılarak yarışmadan derece yaparak döndüler .

Sakarya 05.02.2013, 11:35 05.02.2013, 12:41
Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye şampiyonasın dan madalyayla döndüler
Sakarya ' lı  Bedensel Engelli Masa Tenisi Sporcuları  KONYA DA 1-3 Şubat 2013 Tarihlerinde düzenlenen Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye şampiyonasına Sakarya Bölgesinden Antrenör SEMİH YENİHAYAT Tarafından çalışmalarını sürdüren  Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şubesi Sporcuları Selim ÖZEN , Erdal BALOĞLU, Aykut SARIKKAYA, Mustafa ULU Bedensel Engelliler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasına  katılarak derece ve madalya ile döndüler .


Türkiye Şampiyonasına ilimizden katılan Masa Tenis İstisas Kulübü Sporcuları Hilal TÜRKAN , Öznur YAZ  Antrenör Adnan NALINCIOĞLU nezaretinde katılarak yarışmadan derece yaparak döndüler .


İl Antrönerlerimiz Semih YENİHAYAT ve Adnan NALINCIOĞLU eşliğinde  şampiyona dan başarılı olarak ilimize dönen sporcular ve antrönerleri gelecek için umutlu olduklarını ve yeni katılacak sporcularla beraber daha iyi sonuçlar için çok çalışılması gerektiğini sadece Türkiye için değil Uluslararası Şampiyonalarda başarılı olmak hedef olduğunu İlimizden Masa Tenisi Branşında Bedensel Engelli Sporcu yetiştirerek Milli Sporcu yapmak hedefinde olduklarını belirten Antröner Semih YENİHAYAT Ve Adnan NALINCIOĞLU .

Uluslararası yarışmalarda başarıları olan Hilal TÜRKAN ve Ebru CAN  gibi sporcuların yetişmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi..


Şampiyonaya katılan Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şubesi Sporcuları ve Yönetim kurulu Üyeleri Başkan Yardımcısı Selim ÖZEN , Erdal BALOĞLU, Aykut SARIKKAYA, Mustafa ULU, Bedensel Engelliler Masa Tensi yarışmasına katılımlarında  büyük desteklerini esirgemeyen OTOKAR firmasına teşekkür ederek geleçekten umutlu olduklarını bedensel yeteneklerimiz ne olursa  olsun bizlere de fırsat ve imkan verildiğinde bedensel yeteneklerimiz ölçüsünde yeni başarılar kazanabileceğimizin  en güzel göstergesi almış olduğumuz derecelerimiz  madalyalarımız ve kupalarımızdır  . Selim ÖZEN İlimizde yaşayan engellilerimize seslenerek spor ile yaşamın içinde var olarak kendilerinin Bedensel Engellerine bakmaksızın spor yapabilecekelrini ifade ederek her zaman destek olacağını ifade etti..

 

KONYADAKİ MASA TENİSİ MÜSABAKALARIN SONUÇLARI
TURNUVADA DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZ


MASA TENİSİ İHTİSAS KULUBÜNDEN HİLAL TÜRKKAN 10.KLASMANDA FERDİ TÜRKİYE 2.Sİ

MASA TENİSİ İHTİSA KULÜBÜNDEN ÖZNUR YAZ 6.KLASMANDA  FERDİ TÜRKİYE 1.Sİ

ERDAL BALOĞLU 8.KLASMANDA  FERDİ TÜRKİYE  3.SÜ

TAKIMLARDA

MASA TENİSİ İHTİSAS KULUBÜ 9.-10. KLASMANDA TÜRKİYE 2.Sİ

KARMA TAKIMDA SELİM ÖZEN VE ATKUT SARIKAYA 3. KLASMANDA TÜRKİYE 2.Sİ

KARMA TAKIMDA ERDAL BALOĞLU VE MUSTAFA ULU 8.KLASMANDA TÜRKİYR 3.SÜ OLARAK TURNUVAYI TAMAMLAMIŞTIR.
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu