Bayramdan sonra Hendek’te asfalt işlemlerine başlanacağı açıklandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarafından yapılan açıklamada 52 tonluk sıcak asfalt çalışması için ihale sürecinin tamamlandığı bildirildi. Hendek’te kapsamlı bir yenileme için ihale sürecinin bittiğini açıklayan Yüce, ilçede bayramdan sonra 52 bin ton asfaltın serim işlemine başlayacağını söyledi.

Sakarya 09.04.2022, 00:07 09.04.2022, 13:01
Bayramdan sonra Hendek’te asfalt işlemlerine başlanacağı açıklandı
© HENDEK HABER

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ulaşım atağı kapsamında bir güzel haber daha verdi.

Hendek’te kapsamlı bir yenileme için ihale sürecinin bittiğini açıklayan Yüce, ilçede bayramdan sonra 52 bin ton asfaltın serim işlemine başlayacağını söyledi.

Bayramdan sonra Hendek’te asfalt işlemlerine başlanacağı açıklandı

Yüce, "Şehrimizin her bölgesine eşit, aynı hassasiyetle hizmet taşımak bizim görevimiz. Güzel Hendek'imizde yapacağımız çalışmayla ulaşıma kalite katacağız” dedi.

3 yılda 810 kilometre yolun yenilendiği, 1 milyon 130 bin ton asfaltla ulaşımda önemli hizmetlerle dolu bir dönemi yöneten Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, bu alanda yatırım müjdeleri vermeye devam ediyor. Yüce yol yenileme, asfaltlama ve üstyapı konusunda Hendek'te geniş kapsamlı bir çalışmaya başlanacağının müjdesini verdi.  İlçede mahalleleri ve kent merkezini birbirine bağlayan grup yollarını içeren çalışma için ihalenin yapıldığını açıklayan Başkan Yüce, bayramdan hemen sonra bölgeye 52 bin 500 ton asfaltın serimi yapılacağını ifade etti. Yüce “Bölgemize ve şehrimize hayırlı olsun” mesajı paylaştı.

Bayramdan sonra Hendek’te asfalt işlemlerine başlanacağı açıklandı

"Hendek'te önemli bir çalışmaya başlıyoruz"

Kent merkezi ve 16 ilçeye aynı hassasiyetle, hiçbir ayrım gözetmeden hizmet ettiklerini vurgulayan Yüce, Hendek'e sadece 2 yıl da toplam 22 milyon 643 bin TL'lik asfalt yatırımı yaptıklarını belirterek, "Sakarya'mızın her köşesi bizim gözümüzde cennettir. Bu yetkiyi, her bölgeye eşit ve en kaliteli hizmeti götürmek için almış bulunuyoruz. Her ilçemiz bizim için kıymetlidir. 3 yılda ulaşım alanında rekor denebilecek seviyede hizmetler hayata geçirdik. Tarihte ilk diyebileceğimiz miktarda, 810 kilometrelik yolu asfaltladı. Sadece Hendek ilçemizde tam 41 kilometrelik grup yolunu önce yeniledik ve sonra asfaltla buluşturduk. Şimdi önemli bir çalışmaya daha, yine Hendek'te başlıyoruz. İhalemizi yaptık, bayram sonrası bölgeye toplamda 52 bin 500 ton bitümlü sıcak karışım asfaltımızı dökeceğiz. Güzel Hendek'imizde yapacağımız çalışmayla ulaşıma kalite katacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Kaynak: Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (7)
Arif Çobanoglu 2 ay önce
Secim zamanı yaklaştı o zaman
Sezgin Aslı Yilmaz 2 ay önce
Yollar hiç iyi değil bu yönetim yada bu işi yapan arkadaş yada mühendis bu işten kesinlikle anlamıyor adam gibi insanları başına getirin arakanizdan dua edelim iyi anilin
Cengiz Der 2 ay önce
InşAllah çağlayani es gecmez
Fatih Fennibay 2 ay önce
Hayaller Paris hayatlar Hendek
Nermin Gözcü Kilic 2 ay önce
Bu zamana kadar söz verilen fakat yerine getirilmeyen asfalt sözleri yerel belediyeyi zora sokarken neden bu karar alinmadi büyük şehir seçim geliyor gözünüz yeniden Hendek e yöneldi kaybetmek akp nin kitabında yok degilmi öyle yada böyle alırız mantığı hendekte işlemedi şimdi hizmette karar kildiniz aslında siz açık oynuyorsunuz bu iyi bir rakip örneği de artık o milliyetçi MHP nin yerini yandaş MHP aldığı için Ankara bizde varız bu hizmetler yapılacak deme cesaretini gösteremediğinden hendek belediyesi bu sıkıntıları yaşıyor bu ayki akp li başkan yardımcılığı teklifinde bulunulan encümen toplantısından sonra bu atakların gelmesi şaşırtmadı sevgili Yandaş MHP li lere soruyorum gördünüz mü ne kadar MHP iktidar ortağı sayılıyor ,,(kocaman bir sıfır)
Hasan Basri Bertan 2 ay önce
Beştepeler caddesi gibi olur mu acaba atılacak olan asfalt ?
Yavuz Demiray 2 ay önce
Büyük şehir de olmasa hendeğe bişe geleceği yok
14
parçalı bulutlu