Başkan Yüce Sakarya Tıp Merkezi’nde Sağlık çalışanlarının günlerini kutladı…

Başkan Ekrem Yüce, sağlık çalışanlarını ziyaret etti;“Sağlığımızın teminatı, kahramanlarımıza gönülden teşekkürler” dedi

Sakarya 16.03.2022, 10:20 16.03.2022, 10:30
Başkan Yüce Sakarya Tıp Merkezi’nde Sağlık çalışanlarının günlerini kutladı…
© HENDEK HABER

Başkan Ekrem Yüce, sağlık çalışanlarını ziyaret etti;

“Sağlığımızın teminatı, kahramanlarımıza gönülden teşekkürler”

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Tıp Merkezi’nde sağlık çalışanlarını ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “Dünyadaki en kıymetli şey, sağlığımız. Sağlığımızın teminatı, kahramanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yüce Sakarya Tıp Merkezi’nde Sağlık çalışanlarının günlerini kutladı…

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Tıp Merkezini ziyaret eden Başkan Yüce, tüm sağlık çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Yüce, Tıp Merkezi’nde çalışan tüm sağlıkçılara çiçek takdim ederken hastalara ise acil şifalar diledi.

En kıymetli şey sağlık

Salgınla mücadelede özveri ve fedakârlıkları için sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını ifade eden Başkan Yüce, “Bu ülkede görev yapan tüm sağlıkçılar bizlerin kahramanıdır” vurgusu yaptı. Yüce, “Özellikle son dönemde değerini, kıymetini çok daha iyi anladığımız doktorlarımız, sağlıkçıların için bugün bir bayram günü. Dünyadaki en kıymetli şey, sağlığımız. Sağlığımızı korumak, hayatımızı daha yaşanabilir kılmak için fedakârca çalışan binlerce emekçi var. Sağlığımızın teminatı, kahramanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
14
açık