banner194

AKM'de Mehmet Akif Konuşulacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Mart programı kapsamında 12 Mart Salı günü saat 19.00’da AKM’de bir konferans gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Ejder Okumuş’un konuşmacı olarak katılacağı konferansın konusu ise “Mehmet Akif ve Düşünce Dünyası”.

AKM'de Mehmet Akif Konuşulacak
AKM’de Mehmet Akif Konuşulacak

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Mart programı kapsamında 12 Mart Salı günü saat 19.00’da AKM’de bir konferans gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Ejder Okumuş’un konuşmacı olarakkatılacağı konferansın konusu ise “Mehmet Akif ve Düşünce Dünyası”. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından her ay olarak gerçekleştirilen kültür sanat etkinlikleri Mart ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Gerçekleştirilen etkinliklere Sakaryalılar yoğun ilgi gösteriyor. “Mehmet Akif ve Düşünce Dünyası” konulu konferansın konuşmacısı ise Prof. Dr. Ejder Okumuş. 12 Mart Salı günü AKM’de düzenlenecek konferans, saat 19.00’da başlayacak. Prof. Dr. Ejder Okumuş

1967 yılında Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde doğdu. 1988’de Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni bitirdi. 1999’da Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı’nda “Osmanlı Devleti’nde Tanzimat Dönemi Din- Devlet İlişkisi” adlı tez çalışmasıyla doktorasını tamamladı. Okumuş, halen Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bölümleri Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

 

 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2013, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER