banner194

Aday Adaylarına Karşı Bağımsız Aday

Hendek ilçesi Çakallık mahallesinde iki dönemdir muhtarlık görevini sürdürmekte olan Emekli Öğretmen, Müezzin Çoşkun Samur, Sakarya bölgesinden Bağımsız Milletvekili adaylığını Cuma günü yapacağı basın toplantısıyla açıklayacağı öğrenildi.

Aday Adaylarına Karşı Bağımsız Aday

 ADAY ADAYLARINA KARŞI BAĞIMSIZ ADAY

Çoşkun Samur Kimdir ? 

1953 Yılında Sakarya İli Hendek İlçesi Çakallık Köyünde Doğdu. İlkokulu Çakallık Köyünde, Orta Okulu Adapazarı İmam Hatip Ortaokulunda, Liseyi İzmit İmam Hatip Lisesinde Tamamladı. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Bölümünden 1979 Yılında Mezun Oldu. Evli ve İki Çocuk Sahibidir.

Bursa İli Osman Gazi Ortaokulunda, Bursa Hürriyet Endüstri Meslek Lisesinde, Şanlıurfa Viranşehir Lisesinde, Sakarya Şehit Üsteğmen Selçuk ESATOĞLU Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni, Müdür Yardımcısı ve Okul Müdürü Olarak Görev Yaptı. Adapazarı Atatürk Lisesine 2005 yılında Okul Müdürü olarak tayin oldu ve 2009 yılında Çok Sevdiğim öğretmenlik görevini Emekli olarak sonlandırdı.

Amacı  Sadece Yönetici olmak değil bam telimizde hissettiğimiz ilimizin sorunlarını mecliste en etkin şekilde dile getirmek ve gücü yettiğince yardımcı olmak olduğunu belirtti. 

Çoşkun Samur  ; “Ben BU BAŞARIYA, AZME ve GÜCE SAHİP OLDUĞUMA İNANIYORUM..Saygı ve Sevgilerimi sunar, Şimdiden verecek olduğumuz oy için teşekkür ederim. Mevla Yar ve Yardımcımız Olsun..”
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 08:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
hendekli
hendekli - 4 yıl Önce

duruşuyla kişiliğiyle örnek bir büyüğümüz allah yolunuzu açık etsin hocam allahın izniyle oylarımız sizindir.size vekillik yakışır.

bahar vuslat
bahar vuslat - 4 yıl Önce

hendek ve sakarya nın yeni siyasetcilere çok ihtiyacı var işte bu vekillik allahın sizniyle size çok yakışacak

ali
ali - 4 yıl Önce

allah yardımcınız olsun zor bir süreç ancak oylarımızda dualarımızda sızınle siyasete yenı yüz ve kan lazım ınsallah 8 hazıran sabahı sızı vekıl olarak göreceğiz

mustafa
mustafa - 4 yıl Önce

tek kişi nasıl olacak hendek te o yuzden mhp

serkan
serkan - 4 yıl Önce

ınsanlar sakaryada aynı yuzlerden aynı senaryolardan bıktılar alternatıf arayıslar var ınsallah secılırsınız bızler gerçek vekillik nasıl yapılır görmek istiyoruz

arif
arif - 4 yıl Önce

atık yeni kanlar lazım sakaryaya. hocama çok yakışır. inşallah onu vekil olarak görürüz. yolun açık olsun.

salih
salih - 4 yıl Önce

siyasetin sadece rant kapısı olmadığını,hepimize kanıtlar inşallah.

zekai
zekai - 4 yıl Önce

chp oylarını bölmesi için ali inci de sponsor olarak destekliyor diye duyduk...


SIRADAKİ HABER