banner194

“Türkiye bu süreci atlatacak”

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, sürekli sahada. İnci, Karasu, Pamukova, Geyve de vatandaşlarla buluştu.

“Türkiye bu süreci atlatacak”

 İnci, “Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor' dedi.
Büyük Türkiye,Hedef 2023
 Türkiye'nin sıkıntılı bir süreç yaşadığını dile getiren Ali İnci "Bir taraftan terörle etkin bir şekilde mücadele ediyor, diğer taraftan Türkiye bir seçime gidiyor. Bu süreçten Türkiye'nin güçlenerek çıkması lazım. Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor. Birçok konu, AK Parti'nin varlığına ve güçlü olmasına endekslenmiş görünüyor. Bizde bunun bilincinde olarak sorumlu bir şekilde inşallah seçim sürecinde başarılı olarak, büyük Türkiye yolunda 2023 hedefine doğru yürüyeceğiz."dedi
 
Karasulu uzman çavuşu ziyaret
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ile birlikte Bingöl-Erzurum karayolunda kimlik kontrolü yapan teröristler, tarafından vurulan Karasulu uzman çavuş Adem Kahveci’nin baba ocağını ziyaret ettiler.İnci Karasu’da ilçe Başkanı İshak Sarı ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından Karasu Limanı’na giderek şantiye şefinden bilgi aldı.


Halktan kopmayacağım

Daha sonra Pamukova’da bir dizi ziyarette bulunan İnci’ye Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ve Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın eşlik etti. Pamukova da cenazeye katılan ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Ali İnci, iyi ve kötü günde her zaman halkın yanında olacağını belirterek, “Halkımızın yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Halktan hiçbir zaman kopmayacağım ve bu tür ziyaretlerimizi sıklıkla gerçekleştireceğim” dedi.
Geyvelilerle bir araya geldi
Geyve Belediyesi’nin şehitler için düzenlediği mevlit programına katılan İnci, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. İnci,  AK Parti’nin Türkiye’yi imar ettiğine vurgu yaparak, sözlerini şöyle sürdürdü: “AK Parti, Türkiye’ye yeni siyasi anlayışlar katan demokratikleşme ve özgürlükler alanlarını genişleten bir partidir. AK Parti, söylenemeyenleri söylemiş, yapılamayanları yapmış, hayal dahi edilemeyenleri gerçeğe dönüştürmüştür. Milletle aynı dili konuşan AK Parti kadroları, her alanda ülkemizi ve milletimizi düşünerek hareket etmiştir. Bundan sonrada aynı kararlılıkla, aynı ilkeli davranış ile yoluna devam edecektir. Biz her zaman sizlerle bir ve beraberiz.”
 
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2015, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

ben türküm” diyemeyenlerin, atatürke ayyaş” diyenlerin, cumhuriyetimizin temel değerlerini ortadan kaldırmak isteyenlerin, türk bayrağını yakıp, yırtıp ayaklarının altına alanlara ses çıkarmayanların, bölücü teröristlere çözüm süreci” rezaleti kapsamında tavizler verenlerin, demokrasi bir tramvaydır” diyerek antidemokra tik uygulamalarla anayasa ve kanunlarımızı hiçe sayanların, Allahın adını ve dinimizi siyasi çıkarları için kullananların; yüce türk milletine birlik ve beraberlik çağrısı yapma hakkı olamaz. türkiyede güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, akpnin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor.” demişsin. şimdi soruyorum sana türki̇ye cumhuri̇yeti̇ devleti̇ni̇ 13 yildir alman hri̇sti̇yan demokrat bi̇rli̇ği̇ parti̇si̇ mi̇ yöneti̇yordu?” başarisizliğinız ve i̇ti̇barsizliğinıza tüm dünya tanik oldu. ülkemize yaptığınız kötülükler i̇le hayalleri̇n bi̇le ötesi̇ne geçti̇ni̇z (!) evet, gerçekten de türki̇ye bu süreci̇ atlatacaktır. ama artık siz olmayacaksınız.(!)

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

"akp, yapılamayanları yapmış, hayal dahi edilemeyenleri gerçeğe dönüştürmüştür." diyorsun. ama sizin maliye bakanınız olan mehmet şimşek'de " ekonomide avrupa'nın 125 yıl gerisine düştük.10 yılda 90 yıl geri gittik." diyor. akp i̇kti̇darinda 2007 yılından nisan 2009'a kadar "ekonomiden sorumlu devlet bakanlığı" görevini, 2009 mayıs ayından günümüze kadar ise "maliye bakanlığı" görevini üstlenen mehmet şi̇mşek'e mi̇ yoksa sana mi i̇nanalim? gerçekten hayal edi̇lemeyenleri̇ gerçeğe dönüştürdünüz..! eee bunun da bedeli̇ni̇ millet size çok acı bir şekilde ödetecek.

SIRADAKİ HABER