Toçoğlu oyunu kullandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerini belirleyecek genel seçimler için oyunu kullandı.

Sakarya Siyaset 24.06.2018, 13:42
Toçoğlu oyunu kullandı

“Milletimizin iradesi sandığa yansıyacak”

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerini belirleyecek genel seçimler için oyunu Zübeyde Hanım Ortaokulu’nda kullanan Başkan Toçoğlu; “Türkiye için özel bir gün. Seçimlerin ülkemize, milletimize ve tüm gönül coğrafyamıza hayırlı olmasını diliyorum. Bugün milli irade bir kez daha sandığa yansıyacak” dedi.

Eşi Gönül Toçoğlu ve çocukları ile Zübeyde Hanım Ortaokulu’na gelen Başkan Toçoğlu, 1128 nolu sandığa oyunu attı. Toçoğlu, seçimlerin tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek, milli iradenin bir kez daha sandığa yansıyacağını ifade etti. Toçoğlu, “Türkiye için özel bir gün. Herkes kendi bakış açısına göre bir değerlendirmede bulunup tercihini ortaya koyacak. Sonuçların ülkemize, milletimize ve tüm gönül coğrafyamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Toçoğlu oy kullanma işleminin ardından Zübeyde Hanım Ortaokulu’ndaki sandıkları dolaştı. Sandık görevlileriyle kısa süreli sohbet eden Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi.  
 

Yorumlar (0)