banner194

Sivil toplum vazgeçilmez unsur

Seçim çalışmaları kapsamında Sakarya Memur-Sen’i ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, “Sivil örgütlenme, toplumun vazgeçilmez unsurlarından, olmazsa olmazlarından biridir” dedi.

Sivil toplum vazgeçilmez unsur
Seçim çalışmaları kapsamında Sakarya Memur-Sen’i ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, “Sivil örgütlenme, toplumun vazgeçilmez unsurlarından, olmazsa olmazlarından biridir”dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, Sakarya Memur-Sen’i ziyaret etti. Memur-Sen’e bağlı birçok sendikanın başkan ve yöneticilerinin de katıldığı toplantıda konuşan İnci, kendisinin de birçok sivil toplum kuruluşu üyesi olduğuna vurgu yaparak sivil toplum örgütlerinin toplum için önemine değindi.


Memur-Sen Başkanı Ahmet Öksüzali tarafından karşılanan İnci, diğer sendikaların temsilcileri ile de sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Sivil toplumun gücünü bildiğini belirten Ali İnci, “Ben de bu şehirde birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldım ve hala da içerisinde bulunmaktayım. Sivil örgütlenme, toplumun vazgeçilmez unsurlarından, olmazsa olmazlarından biridir. Memur-Sen de bunlardan biridir. İçerisindeki birçok sendika ile birlikte ülkemizde önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir” diye konuştu.


ŞEHRİ TANIYAN ÖNEMLİ BİRİ


Ali İnci’ye adaylık ve milletvekilliği yolunda başarı dileyen Memur-Sen Başkan Ahmet Öksüzali’de,  “Şehrimizi tanıyan ve önemli hizmetler gerçekleştirmiş Sayın Ali İnci’nin adaylığının ülkemize hayırlar getirmesini dilerim. Belediye başkanlığında, spor camiasında ve Türk Dünyası'nda çok büyük hizmetler gerçekleştirmiştir. Hizmetleri Sakarya'nın ve Türkiye'nin sınırlarını aşmıştır. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyorum” diye konuştu. Diğer sendikaların başkan ve yöneticileri de İnci’ye başarı dileklerini iletti.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

ali inci, akp'nin yandaşı memur-sen'i ziyaret ettiğinde; bu sendika yöneticilerinin ali inci hakkında söylemiş olduğu methiyeleri; keşke ülkemizin iki büyük işçi konfe derasyonu olan kesk ve türkiye kamu-seni de ziyaret edip onlardan da methiye alabilseydi (!)

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

dünya sendikacılık tarihinde, bir ilki başararak..!; hükümetin (patronun) verdiği zam teklifinin altında bir zam oranına imza atan memur-sen başkanı ahmet gündoğdu, bu büyük başarısının karşılığı olarak iktidar partisinden milletvekili oluyor.!!! i̇şte bu sendikayı ali inci, ali inci'yi de bu sendika methedip durdu..!!! körler sağırlar bir birini ağırlar dememişler boşuna.!!!

SIRADAKİ HABER