banner194

Sakarya’da Bağımsız Aday’a Muhtarlardan Tam Destek

Hendek Çakallık Mahalle Muhtarı Coşkun Samur , Sakarya Bağımsız Milletvekilli adaylığını, dün Sakarya’da gerçekleştirilen basın toplantısında açıkladı.

Dün saat 10:00’da gerçekleştirilen basın toplantısına Hendek ve Sakarya çevresinden çok sayıda muhtar ve Bağımsız Adayı destekleyenler katıldı. 

Yaklaşık 80 kişinin katıldığı basın toplantısında Bağımsız Aday Coşkun Samur, geçmişte siyasi partilerden aday olup milletin vekili olan vekillerin vekillik görevlerini nedenli yapamadıkları konularında serzenişte bulunduğu konuşmasının ardından, Sakarya Muhtarlar derneği başkanı Erdal Erden, Bağımsız Aday Samur’u desteklediklerini dile getirdi, ardından Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan söz alarak, sözleri yeniledi, Eğitim kişiliğiyle Milletvekilli olmaya gönül koyan, Coşkun Samur’u desteklediğini dile getirdi.


Düzenlenen kahvaltı sonrasında, katılımların dan ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunan Aday Coşkun Samur’un Konuşmasını ve diğer basın toplantı detaylarını Hendek Tv’den izliye bilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 12:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 4 yıl Önce

umarım seçilir bıktık artık zengin patron mütahid lüks araba siyasetçilerinden

SIRADAKİ HABER