Sakarya Vekilleri Sahaya inmeden seçime gidiyor...

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti İl Başkanı ve AK Parti milletvekilleri ile bir araya geldi.Seçmen Vekilleri beklerken Vekiller seçim çalışlarında çok seyrek katılarak seçim çalışmalarını sahaya inmeden sürdürmekte...

Sakarya Siyaset 27.02.2019, 23:17 27.02.2019, 23:50
Sakarya Vekilleri Sahaya inmeden seçime gidiyor...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti İl Başkanı ve AK Parti milletvekilleri ile bir araya geen Başkan Toçoğlu, “Hedefimiz geçtiğimiz seçimlerde de olduğu gibi Sakarya’da en yüksek oyu almak. İnanıyoruz ki 31 Mart günü sanıktan Cumhur İttifakı zaferle ayrılacak. Kazanan ülkemiz, kazanan geleceğimiz olacak” dedi. Ali İhsan Yavuz; tevazu, samimiyet ve gayretle Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta tarih yazacağını belirtti.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu yer aldı. Başkan Toçoğlu, yerel seçim sürecinde AK Parti’ye olan desteğin süreceğini belirtti.

Devlet bekası
Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz ve ülkemiz yine zor bir yerel seçim arefesinde. 31 Mart günü gerçekleşecek yerel seçimler devletimizin bekası için büyük önem arz ediyor. Bu yoğun süreçte hem AK Partimizin hem de belediyelerimizin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Partimize destek olmak için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz” dedi. 

En yüksek oy
Toçoğlu, “Şehrimizin önemli temsilcilerinden olan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Bey, önemli bir dönemde önemli bir sürecin başında. Kendisine bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyoruz. Hedefimiz geçtiğimiz seçimlerde de olduğu gibi Sakarya’da en yüksek oyu almak. İnanıyoruz ki 31 Mart günü sanıktan Cumhur İttifakı zaferle ayrılacak. Kazanan ülkemiz, kazanan geleceğimiz olacak” dedi.

Tarih yazılacak
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Seçim çalışamlarımız hız kesmeden devam ediyor. Eminiz ki 31 Mart'ta sandığa, demokrasiye, milli iradeye tüm halkımız sahip çıkacak. Sakarya, AK Parti ve Cumhur İttifakına verdiği destekle en yüksek oyu alarak yine Türkiye’ye örnek bir şehir olacak. İnşallah tevazu, samimiyet ve gayretle Cumhur İttifakı 31 Mart’ta tarih yazacak” dedi. 
 

Yorumlar (3)
Çengiz 3 yıl önce
ben bir akpartili olarak bu dönem kesinlikle oy atmayacağım a bu uşaklar yokmu bu uşaklar, oy derdine hendek e köye geliyler, sonra görene aşk olsun, sakarya vekilleri fındığımıza sahip çıkmıyor benim oyum oy habu uşaklara
Neziha 3 yıl önce
sıra sıra poz vermeyi bilen vekiller, birde sıra sıra icraat yapa bilseler, bekliyoruz ama gelen yok, gelselerde dinlemiş gibi yapıp geçip gidiyorlar onları oraya getirenin seçmen olduğunu çoktan unutmuşlar
Cevdet Alşan 3 yıl önce
Sahaya inecek yüz yokki nasıl insinler
19
açık