İftar ve Aday Tanıtım' programı büyük ilgi gördü

MHP Sakarya İl Teşkilatı'nın önceki akşam Kent Park’ta düzenlediği 'İftar ve Aday Tanıtım' programı büyük ilgi gördü.

Sakarya Siyaset 05.06.2018, 16:28 06.06.2018, 03:16

Mehter ve semazen gösterileri ile renklenen tanıtımda, adayların kürsüye çıkmasıyla büyük coşku yaşandı.

Tek tek tanıtım

İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ile teşkilatların ev sahipliğindeki tanıtımda Milletvekili adayları Muhammed Levent Bülbül, Mehmet Emin Kaba, Hasan Balaban, Ali Doğan Eroğlu, Tolgahan Öksüz, Şerafettin Kaya ve Melikşah Budak tek tek kendilerini tanıttılar. İl Başkanı Akar, milletvekili adaylarından, "Sakarya'nın makus talihini değiştirecek, gerçek vekiller " diye söz ederken, “24 Haziran seçimlerinde halkımızın teveccühü ile TBMM'de yer alacak milletvekillerimiz, Sakarya'nın gerçek temenni ve taleplerini Ankara'ya taşıyıp, takipçisi olacaklardır” dedi.

Aileleriyle birlikte iftar ve tanıtıma katılan milletvekili adayları tek tek kendilerini tanıttıktan sonra yapacakları çalışmaları anlattılar. En son konuşan eski İl Başkanı 1. sıra Adayı Levent Bülbül, 24 Haziran seçim sabahına kadar zafere ulaşmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirterek, “

"Bu seçimi, diğer seçimlerden farklı kılan en önemli şeylerden biri de, Milliyetçi Hareket Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Cumhur İttifakı mensupları olarak seçime girmesidir” dedi.

Yorumlar (0)