banner194
banner194

Hem Coştu Hem Coşturdu !

Bağımsız aday Coşkun Samur Kepekli Mahallesinde katıldığı düğüne hem dansı hem de coşkulu temposuyla renk kattı.

Bağımsız aday Coşkun Samur Kepekli Mahallesinde katıldığı düğüne hem dansı hem de coşkulu temposuyla renk kattı.

Seçim yarışında son iki haftada adayların seçim çalışmaları tüm hızıyla sürerken, tek başına ,’’Sakarya’nın bağımsız sesi sloganıyla’’Sakarya- dan bağımsız milletvekili adayı olarak milletvekilliği için seçim kampanyasını sürdüren emekli öğretmen Coşkun Samur , hafta sonunda katıldığı düğünde hem siyasete kısa bir mola vererek seçim trafiğinin yarattığı temponun yorgunluğunu attı hemde coşkulu dansı ve temposuyla düğüne renk kattı.


 


Kepekli mahallesinde düzenlenen köy düğününe katılan Samur, burada geleneksel Kafkas danslarından Abhaz dansı (Apsua Koşara) daki hünerini sergilerken, kendisi dışında dansa katılanları da müziğin temposuyla birlikte coşturarak davetlilerin büyük ilgi ve takdirini topladı.


Samur, seçim yoğunluğunun verdiği yorgunluğa rağmen enerjisi ve coşkusuyla rakiplerine  seçim yarışında geride kalmayacağının mesajını verir gibiydi..
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 13:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
aslı tuna
aslı tuna - 5 yıl Önce

coşkun bey size geçtiğimiz günlerde rasladım, ilk defa samimiyetine güvene bileceğim bir sayasiyle karşılaştığıma inandım, umarım vekil olursunuz, Allah yolunuzu acık etsin

dapsuvop
dapsuvop - 5 yıl Önce

heyaşasın be elin o yüreğine bileğine kurban, bunlara insanlık dersi veriyorsunya helal olsun, arkandayız abapsı, ne gerekiyorsa yapacağız

SIRADAKİ HABER