Bülbül Sahaya İndi

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, parti yönetimi ile birlikte Çarşamba günü gerçekleşen büyük Sakarya mitinginin ardından sahadaki çalışmalarına ara vermeden tüm hızıyla devam etti.

Sakarya Siyaset 22.05.2015, 09:03 22.05.2015, 12:21
Bülbül Sahaya İndi
Atatürk bulvarındaki MHP standına ziyaret gerçekleştirerek partililere moral verdi. Bu sırada yoldaki vatandaşların MHP yönetimine ilgisi büyüktü. Vatandaşlar her fırsatta şikayetlerini ve isteklerini iletti.

Daha sonra Şemsiyeli Park’ta vatandaşlarla bir araya gelen parti yönetimi Sakaryalılarla birlikte çay içti, Türkiye’nin sorunlarını tartıştı ve MHP iktidarının bu sorunları çözeceğini konuştu. Levent Bülbül, vatandaşlara ‘’ Biz etnik kökenlere dayalı bir milliyetçilik yapmıyoruz. Tüm Türkiye’yi kucaklayacak bir anlayışımız var.

MHP ülkemizin bu seçimlerde tek kurtuluş kapısıdır.’’ diyerek vatandaşa 7 Haziran seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.  Buradaki sohbetlerin yanı sıra Çark Caddesine de inen parti yönetimi ve milletvekili adayları Ülkü Ocaklarının açtığı standa da uğrayarak Ülkücü gençlerle bir araya geldi.
Yorumlar (0)
19
kapalı