Başkan Yardımcısı Ataş dan sitem dolu sözler

Ak Parti Sakarya Sakarya Genişletilmiş 67. İl danışma meclisi toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilat Başkanı / TBMM 22-23-24 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili Mustafa ATAŞ katıldı. Katılmış olduğu toplantıda Sakarya İl Teşkilatına sitem dolu sözler söyledi.

Sakarya Siyaset 06.02.2017, 00:47 06.02.2017, 08:58
Başkan Yardımcısı Ataş dan sitem dolu sözler

Ak Parti Sakarya  Sakarya Genişletilmiş 67. İl danışma meclisi toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilat Başkanı / TBMM 22-23-24 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili Mustafa ATAŞ katıldı. Katılmış olduğu toplantıda Sakarya İl Teşkilatına sitem dolu sözler söyledi. 

Konuşmaların bir hayli uzun sürdüğü programın son konuşmacısı olarak çıkan Başkan Yardımcısı Aktaş, salonun boş olmasından dolayı, salda kalan partililere seslenerek, sitemde bulundu. 

Başkan Yardımcısı Aktaş'ın Konuşması Ana Haber Bültenlerinde yer aldı...

Yorumlar (4)
Dobra Dobra 5 yıl önce
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın konuşmasında salonun boşalmasından dolayı, AKP Sakarya teşkilatına, milletvekillerine ve belediye başkanlarına attığı fırça; AKP teşkilatlarının hala bir zafer sarhoşluğu içinde olmasının en belirgin işaretidir. Ama bu sarhoşluk uzun sürmeyecek ve Türk Milleti Nisan ayı içinde yapılması düşünülen "tek başlılığa geçiş" ve "başkanlık sistemi"nin dayatılması referandumuna iradesini ortaya koyup #HAYIR diyecektir.
Kemaliyeli 5 yıl önce
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın bu toplantıda AKP Sakarya İl Teşkilatına attığı fırçayı ve salonun büyük bir bölümünü boşaltan partililere, "Ben Ankara'dan buraya geliyorsam, ben buradan ayrılmadan salondan ayrılanları kınıyorum. Böyle bir şey olamaz" dediğine hepimiz şahit olduk. Daha sizin kendi tabanınız bu BAŞKANLIK SİSTEMİ ve REJİM DEĞİŞİKLİĞİNE İNANMIYOR. Türk Milleti nasıl inansın? Nisan ayında Yüce Türk Milleti hak ettiğiniz cevabı verecek.
Dobra Dobra 5 yıl önce
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın konuşmasında salonun boşalmasından dolayı, AKP Sakarya teşkilatına, milletvekillerine ve belediye başkanlarına fırça atmakta çok haklı. AKP kadroları ve yandaşları tam bir zafer sarhoşluğu içindeler. Bu umursamazlık da onu işareti. Tepeden tırnağa doydular. Artık ne kendilerine ne de halkın onlara güveni kalmadı. Bunun neticesi olarak da başkanlık sistemi referandumunda gereken cevabı Türk Milleti onlara "Tek başlılığa" ve "başkanlık sistemine" "#HAYIR" diyerek verecektir...
Kemaliyeli 5 yıl önce
"Tek başlılık"
"Rejim değişikliği"
"Tek adam vesayeti"
"Başkanlık sistemi"
İşte getirilmek istenen. Ne kadar kamufle etmeye kalkarsanız kalkın, gerçekleri gizleyemiyorsunuz.
Baksanıza;
Sizin bile kafalarınız ne kadar karışık..!
Herkes her şeyin farkında.
Nisan ayı bunun tescillendiği ay olacak...