Akyazı’da ziyaretlerde bulundu

AK Parti hükümetleri tarafından 13 yılda yapılan hizmetleri anlatan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, AK Parti'nin hem ekonomide hem de siyasette güvenin adı olduğunu kaydetti.

Sakarya Siyaset 18.05.2015, 14:18 18.05.2015, 17:21
Akyazı’da ziyaretlerde bulundu
 “Kendi tankımızı, gemimizi yapıyoruz”

Ak Parti Güvenin adıdır Türk Lirası'na itibar kazandırdık


Seçim çalışmaları çerçevesinde Akyazı’da esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Ali İnci, Türkiye'de ekonomiye dayalı yaşanan gelişmeleri anlattı.


Paradan 6 sıfır attık


AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Sakarya’yı adım adım geziyor. İnci, geçtiğimiz gün Akyazı’ya giderek vatandaşlarla biraraya geldi. Altındere, Küçücek ve Kuzuluk mahallelerini de ziyaret eden İnci burada konuşmalar yaptı. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve AK Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora’nın da eşlik ettiği İnci, “Artık kendi tankımızı, helikopterimizi, savaş uçağımızı ve gemimizi yapıyoruz. Bilim ve teknolojide atılım yaptık, yerli haberleşme uydumuzu ürettik. Paradan 6 sıfır attık, Türk Lirası'na itibar kazandırdık. Milli gelirimizi dörde katladık, 800 milyar dolara yükselttik” şeklinde konuştu.İlaç kuyruklarını hatırlayın


7 Haziran seçimlerinde destek isteyen Ali İnci, AK Parti öncesinde yaşanan ilaç kuyrukları ve hastanelerdeki rehin alınan hastalar gibi insana yakışmayan uygulamaları hatırlatarak AK Parti iktidarıyla birlikte sağlık sektöründe yapılan hizmetleri anlattı. AK Parti Milletvekili Ali İnci AK Parti'den önce yokluğun ve yoksulluğun olduğu, insanların ötekileştirildiği bir ülkede yaşadığımızı hatırlattı.


İkramiyeyi verirler ama sonra maaş ödeyemezler


İnci konuşmasına şöyle devam etti: “Muhalefet emeklilere iki maaş ikramiye verecek bunun hakkında neler diyeceksiniz diye soruyor vatandaşlar. Muhalefet bizim hazinede biraz paramızın olduğunu gördü. Size samimi söylüyorum iki ikramiye verirler belki ama sonrasında sizlerin maaşlarını ödeyecekleri paraları bunlar bulamaz rezil olur çıkarız. Bize 7 Haziran seçimlerinde destek olun, biz Ankara’ya ne kadar güçlü gidersek o kadar hizmet ederiz” dedi.
Yorumlar (6)
Dobra Dobra 7 yıl önce
muhalefet, memurlarımıza iki bayramda da birer maaş ikramiye, işçilerimize sizin layık gördüğünüz brüt 1201,50 tl. net 949,07 tl. asgari ücreti 1500 tl.na çıkaracak. bizim hazinede biraz paramızın olduğunu görmüşler” diyorsun ya; işte o iktidarda bulunanların çocuk ve yakınlarına, tepedeki bir avuç azınlığa akıtılan paralar ile oluşan hazinelerinizin hortumları kesilecek ve işçiye, memura, emekliye kısacası tabana dağıtılacak. bu millet size 12 yıl boyunca yeterince destek verdi. karşılığında ne aldı yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar. 13 yılda 17 milyon yoksul, 6 milyon 200 bin işsiz yarattınız. ülkemiz tarihinde ilk defa işsiz sayısı çalışan sayısını geçti. i̇şte (!) 13 yıl önce yoksulluk, yolsuzluk ve yasakları kaldıracağız” dediniz ama; bu gün ülkeyi getirdiğiniz nokta seviye rezilliklerin doruğa çıktığı bir seviyedir. hiç kusura bakma ali i̇nci türk halkı artık ne olduğu nuzu gördü. tüm bunlara rağmen türk halkından vekalet isteyene halk arasında ne denir biliyor musun?
Dobra Dobra 7 yıl önce
aman ne i̇ti̇bar ne i̇ti̇bar!! türk lirasından altı sıfır atıp, paramıza değer kazandıracaktınız. bir dolar=bir türk lirası olacaktı.bu gün itibarıyla bir dolar=2,58 türk lirası. ayrıca, türkiye 247,1 milyar dolarlık toplamdış borç stokuyla dünya sıralamasında 23. sırada. cumhuriyet tarihinde bu güne kadar göreve gelen hükümetler toplam 779 milyar dolar para harcanmış. ne yapılmış, sümerbank, etibanklar, keban, erdemir, kardemir, i̇sdemir, limanlar, yollar yapılmış, 779 milyarla atatürk barajı, gap'ın önemli bir kısmı yapılmış.akp iktidarında 2003-2014, 12 yılda harcanan para; vergi gelirleri 1,5 trilyon dolar, iç borç 96 milyar dolar, dış borç 273 milyar dolar, özelleştirme geliri 52 milyar dolar, toplam harcanan para 1 trilyon 869 milyar dolar. 79 yılda harcanan paradan çok daha büyük bir para son 12 yılda harcandı. harcanan fazla para 1 trilyon 90 milyar dolar. duble yol yaptık, hastanelerde sıraları kaldırdık diyorsunuz. 21 nci yüzyıl da yaşıyoruz. bunları da yapmasaydınız bari̇.
DOBRA DENENE 7 yıl önce
belliki aşiri muhalifsin ama sallamakta üstüne yok.önce sanayide işçi bulamayan fabrikalara bak cancağizim.boşa klavye kahramanliği yapma sik dişini biraz hazirana ne kaldi.2 ikramiye ve 1500 ü hayal et yandan dobram ...
Dobra Dobra 7 yıl önce
benim neyi sallayıp neyi sallamadığıma karar verebilmen için senin matematik, sosyoloji, psikoloji, ekonomi ve iktisat konularında eğitim görüp bilgi seviyeni arttırman gerekir.bir de unutmadan söyleyeyim gerçekleri de daha net bir şekilde görebilmen için çok acil bir göz doktoruna gitmen gerekir.o zaman her bunca olumsuzluklardan belki bir kaç tanesini görme şansına erebilirsin..(!)
Dobra Dobra 7 yıl önce
Hak istemek, adalet istemek, yolsuzluk olmasın istemek, yoksulluk bitsin istemek, insanların mutluluğunu istemek, refahın tavana değil de tabana yayılmasını istemek, dinimizin ve mukaddes kitabımızın siyasi çıkarlar için kullanılmamasını istemek, bayrağımızın ve devletimizin itibarsızlaştırılmamasını istemek, işsizliğin olmamasını istemek, kadına şiddetin son bulmasını istemek, Atatürk’e ayyaş denilmemesini ve itibarsızlaştırılmamasını istemek, halkın katılımı ile herkesin mutlu olduğu bir yerel yönetim istemek, çağdaş bir eğitim istemek, ülkeyi yönetenlerin “ben türk’üm” diyebilmelerini istemek, milli orduya kumpas kurulmamasını istemek eğer aşırı muhaliflik ise. Ben bu aşırı muhalifliğim ile gurur ve onur duyarım. Ya sen ne duyarsın..?
Dobra Dobra 7 yıl önce
hendek'te asgari ücretle çalışıp sosyal yardımlaşma fonundan verilen üç çuval kömüre ihtiyacı olanları, çocuklarına kışın bir kaban bile alamayan babaları, çocuklarına acıktığında okul kantinlerinden yiyecek alması için beş lira bile veremeyen anneleri dinleyip sorunlarını dile getiriyorum.o cefakar emekçi kardeşlerimiz için senin peşinden gittiklerinle, 2 maaş ikramiye ve 1500 tl. asghari ücret tabii ki de hayaldir. ama hem hendek'li emekçilerimizin çalışma şartları, hem de ülke genelindeki 6 milyon 200 bin işsiz vatandaşımızın mutsuzluğu 8 haziranda sona erecek. hem de seninkilerin saltanatı yıkılarak sona erecek. dişimizi 13 yıl boyunca sıktık. 20 gün daha sıkarız bizce "hiç sıkıntı yok."
23
az bulutlu